محل تبلیغات شما
دوشنبه 17 خرداد 1395 12:10 ق.ظ
امیدوارم از من عصبانی نشده باشید استاد
شنبه 15 خرداد 1395 07:27 ق.ظ
سلام . آخه آقای عباسپور جواب نداید به ایمیلم .در چند نوبت مختلف به شما ایمیل زدم اما هیچکدوم رو جواب نداید خب . میشه برام احضار انجام بدید؛؟ که این شخص دلش با من هست یا هدفش ازدواج هست من با چندتا ایمیل درخواستم رو گفتم اما انگار به شما نرسیدن.برای همین نظر خصوصی گذاشتم. لطفا جواب بدید در ایمیل. دلیل دیر شدن آویزه هم بگید چیه_تاکی باید منتظر باشم؟
شیخ طاهر
در نظرات پیگیر ایمیل نشوید
پنجشنبه 13 خرداد 1395 09:10 ب.ظ
به همه ایمیل ها و نظرها جواب میدید به غیر من.
شیخ طاهر
اگر در نظرات موردی باشد غیر قابل نشر آن نظر برای نمایش تایید نمیشود.
به تمامی ایمیل ها باوجود انبوه و حجم بسیار بالا جواب دادم.
پنجشنبه 13 خرداد 1395 12:37 ب.ظ
استاد خدارو شکر که نرفتید خیلی خوشحال شدم .
استاد ما از کجا بفهمیم دعاها داره تاثیر میزاره ؟؟نشانه هاشو تا چند روز بعد نوشتن میشه فهمید ؟تا کی باید صبر کرد
شیخ طاهر
این موارد رو چندین مرتبه برای شخص شما بتوسط ایمیل جواب دادم
چهارشنبه 12 خرداد 1395 07:13 ب.ظ
سلااااااااااام اقای عباسپور .خیلییییی خوشحالم که برگشتید. خوبید؟
منم براتون ایمیل فرستادم.میشه راهنمایی کنید اویزه م رو چطور بگیرم و یه درخواست دیگه ام داشتم که در ایمیلم گفتم. خدارو شکر من واقعا امدم وبلاگ و دیدم نظرها رو جواب دادید خوشحال شدمان شالله این کمک های شما برای همه همیشگی باشه و در پناه خدا باشین. ما هم با توکل به خدا انشالله عاقبت بخیر باشیم ودر کارهامون گشایش به وجود بیاد.
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
براتون ارسال و اطلاع میدم.
به تمامی ایمیل های رسیده جواب دادم.
یکشنبه 9 خرداد 1395 09:14 ب.ظ
سلام آقای عباسپور . امىدوارم خوب باشید . آویزه به دست من نرسیده . لطفا همراهی کنید بامن. شما فرستادید ؟
شیخ طاهر
در اسرع وقت انجام میگیره
جمعه 7 خرداد 1395 02:38 ب.ظ
آخه واسه چی میرین حالا که نوبت به ما رسیده ینی حتی ایمیلا رم جواب نمیدین؟؟
شیخ طاهر
به تمامی ایمیل ها جواب داده شده است
چهارشنبه 5 خرداد 1395 05:36 ب.ظ
سلام استاد امیدوارم خوب باشید،خیلی خیلی خیلی خیلی شرمندم پیام میذارم،بنده چند بار براتون ایمیل گذاشتم البته 24 ساعت در شبانه روز رو رعایت کردم،امیدم اول به خداست و بعد به شما،من رو تو این موقعیت تنها نذارین،شما هرچی بگین گوش میدم،کمکم کنید،تنها فرد امین و مورد اعتماد که میتونه کمک کنه که من اثرخوبی بذارم شما هستید،من نمیخوام آخرتم به خطر بیافته،میخوام مفید باشم،استاد خواهش میکنم ازتون جوابم رو بدین،این بنده بی مقدار خدا رو رها نکنید،باید با افراد معتمد مشاوره داشته باشم و از طرفی کار به حدی گسترده هست که نمیخوام افراد ناسالم کنارم باشند و روح پدر مرحومم ازم ناراحت باشه و اسم خودم و خانوادم رو خراب کنم،بنده هر روز ایمیلم رو چک میکنم که بلکه شما بهم خبر بدین که دعاهارو کی باید بنویسم و کی دعای شرف الشمس رو ازتون تحویل بگیرم،استدعا و عاجزانه خواهش میکنم بهم جواب بدین
شیخ طاهر
به ایمیل ها جواب دادم
سه شنبه 4 خرداد 1395 02:44 ب.ظ
سلام. ایمیلهای که فرستادم تمامشان بی پاسخ هستند در طی این سه هفته" لطفا اگر امکانش هست آویزه تا قبل از هشتم بدستم برسد بنده بیمارستان هستم بعداز آن تاریخ' لازم به ذکر است که هیچ ایمیلی برای بنده فرستاده نشده بود که چه مواردی را باید ارسال کنم در آدرسم بار اول و من آدرسی را که برای همه ی کارهای اداری مینویسم را برای شما فرستادم اگر شما راهنمایی میکردید که چه مواردی ضروری هست حتما ذکر میکردم. جواب ندادن شما واقعا بنده رو در شرایط سختی قرار میدهد. من یک ماه است خانه نشین شدم و منتظر بسته پستی هستم.
شیخ طاهر
تازه برگشتم و در اسرع وقت براتون انجامش میدم و اطلاع
یکشنبه 2 خرداد 1395 09:05 ق.ظ
استاد یعنی سنگ من بعد ٣ ماه دستم می رسه؟ اگر اذن مجدد بخوایم چی؟ یعنی تو این دوره نمی تونید برامون اذن صادر كنید؟
خواهش می كنم حداقل بگید كی تشریف می برین.
چون من ایمیل هم داده بودم دیشب ولی پاسخ ندادید
شیخ طاهر
به ایمیل ها جواب دادم.
آویزتونم در اسرع وقت آماده و ارسال میگردد.
یکشنبه 2 خرداد 1395 02:19 ق.ظ
سلام استاد این عید عزیز رو بنده به نوبه خودم تبریک عرض میکنم،استاد استدعا دارم تجدید نظر بفرمایید و رسالتی که شادی دیگران هست لطفا ادامه بدهید،بنده در خانواده خودم خیلی مشکلات دارم و شما با عنایتتون بهترین راه گشایی رو میکنید و میدونم که خیلی ها امیدشان شما هستید،چه خانواده ها که با محبت و قدرتی که شما در اختیار دارید از هم نپاشیده اند و چه آدمهایی که با بزرگواری شما زندگیشون قوام داشته،استاد لطفا بمونین و این رسالت ماورایی رو ادامه بدید،بنده خاک پاتون هستم.لطفا تجدید نظر کنین و مثل سابق امید همه ما باشید،من بی مقدار خاک پاتونم
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
باید میرفتم که رفتم و برگشتم دست خداوند بود که برگشتم.
آینده رو نیز باید منتظر بود فعلا هستم تا ببینم چه چیزی رقم میخورد .
اگر میتونستم نشر کنم که ماجرا چی هستش خیلی خوب بود ولی متاسفانه در حال حاضر نمیشود توضیحی داد.
شنبه 1 خرداد 1395 03:24 ب.ظ
سلام استاد ایمیلم اومده براتون؟ .هستید هنوز؟
شیخ طاهر
جوابتون دادم
شنبه 1 خرداد 1395 03:29 ق.ظ
واقعن نمیدونم اخه من چرا انقدر بدشانسم.
شنبه 1 خرداد 1395 03:24 ق.ظ
استاد خواهش میکنم اینطوری نگید من تازه شما رو پیدا کردم 3ساله اشناشدم و تازه تقاضای کمک کردم اگر شما و کمکتون نباشه من نمیدونم چیکار کنمبخدا گریم گرفت خوندم
شیخ طاهرمتوجه منظورتون نشدم؟منظورتون پست جدید میباشه؟
عاقبت بخیری آرزوی همه هستش.
شنبه 1 خرداد 1395 01:27 ق.ظ
سلام دوستان
لطفا میشه بگید شما سنگ رو چقدر طول کشید دریافت کردید؟
آیا اگر هر زمان با دعاها همراه بشن نتیجه خواهد داد؟

من یه عمل جراحی هم دارم، نمیدونم توو اتاق عمل بتونم دعام رو ببرم ، اگر همراهم نباشه راهی هست که باطل نشن ؟
شیخ طاهرکاربر گرامی معمولا بین یک تا دو هفته ای آویزه های سنگی آماده و ارسال میگردد و برای شما نیز انجام و پست گردیده ولی برگشت خورده بعلت نقص در آدرس پستی شما.
من در اردیبهشت ماه بیش از 15 روزش رو نبودم و در وبلاگ نیز ذکر کرده و اکنون دو روز برگشته و مجددا این امکان وجود دارد سه ماه دیگر نباشم ولی تمام سعیم رو میکنم براتون به ادرس صحیحی که مجدد ارسال کردید پست کنم
بله آویزه های عقیق هر زمان همراهتون کنید تاثیر خودش رو داره و براتون توضیح نیز دادم.
در زمان عمل میتونید در جیب لباستون بزارید .
جمعه 31 اردیبهشت 1395 12: ق.ظ
سلام اقای عباسپور .سلام دوستان
من دقیقن ده روزه پیش روز اذنم بود. دعاهاییک استاد فرمودن و نصفشونو نوشته بودم و شخص مورد نظرم به فاصله ی 2ساعت بعد از نوشتن دعا با من تماس گرفت.ایشون حتی به طور معمول به من زنگ نمیزد.و حدود یکماه هم ازش بیخبر بودم.حسابی بی قرار شده بود خواست منو ببینه اما بنا ب دلایلی معذور بودم که بلافاصله باهام دعوا کردو دیگه هم ازش خبر ندارم تا به الان.
خیلی تلاش کردم دلیلشو بفهمم .دیروز دعاها را باز کردم دیدم بعضی جاها اعرابشو جا انداختم. میتونه باطل شده باشه ؟یا نتیجه عکس بده؟؟؟
نوشتن دقت بسیار بالایی میخواد.
من خیلی امیدوار شدم منطقم میگه همینک زنگ زده هم میتونه از موثر بودنه کار باشه.خیلی خوشحالم که یه نفر هست که درداتو بفهمه درک کنه و کمکت کنه
فقط کاش اگر دعاها باطل شده استاد دوباره بمن اذن بدن چون من خیلی اذیتشون کردم.
شیخ طاهر
اشتباه در اعراب دعا یا املا کلمات مطمینا نادرست میباشد و باید یا در زمان اذن تصحیح گردد و اگر بعدا متوجه شوید اذن مجدد صادر و مجدد دعاها رو بنویسید.
دعاهای نادرست و اشتباه چون آیات قرآنی و دعای معتبر و معروف میباشد نتیجه نادرست و عکس ندارد ولی دو امکان وجود دارد یا اینکه تاثیر داره و تاثیرش متوقف میشود و نتیجه نهایی بدست نمیادش یا اصلا بدون تاثیر میباشد.
پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 02:32 ق.ظ
سلام به همگی استاد محترم
من تحصیلاتم دکتراست و تا الان نه اعتفاد زیادی داشتم نه خیلی دعا رو قبول داشتم و فکر نمیکردم کسی واقعا تو این دوره زمونه وقت بزاره از روی ناچاری تصمیم گرفتیم به استاد درخواست بدم ************************ ولی در کمال تعجب با ایمیلی مواجه شدم که پرینتش 5 صفحه آچار بود و ایشون هم سرکتاب انجام داده بودن هم دعا داده بودن و سوالای بعدیم رو هم با حوصله پاسخ دادن من خودم همچین وقتی نمیزاشتم من امروز تازه دعا نوشتم ولی فارغ از نتیجه به ایشون ایمان آوردم و ازشون ممنونمایشالله آرزومم برآورده شه و آرزوی همه
شیخ طاهر
به امید خداوند متعال و یاری آقا امام رضا(ع)رئوف همه عزیزان به خواسته های مشروعشون برسند.
بنده حقیر نیز هر آنچه در توان دارم بکار میبرم و منتظر نظرات و ایمیل های رسیدن به خواسته هاتون میباشم.
الهی آمین
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395 06:07 ب.ظ
سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز
من امروز تازه شروع کردم به نوشتن دعا ولی دعاهای آخر بود که مجبور شدم بلند بشم در خانه را باز کنم و یک کلمه هم صحبت کردم
فقط امروز بیست و نهم اردیبهشت فرصت دارم بنویسم
خواهش میکنم کمکم کنید چیکار کنم
نمیدونم الان مشکلی به وجود اومده و دوباره باید بنویسم؟
و اینکه منظور از باطل شدن دعا چیست؟
چه اتفاقی بیفته باطل میشه
شیخ طاهر
بتوسط ایمیل جوابتون دادم و این مورد که سوال کردن نداره مطمینا دعاهاتون باطل شده .
توضیحات کامل براتون بهمراه نتیجه سرکتاب خدمتتون ارسال شده که این مورد دقیقا ذکر شده و سوال کردن نداره.
سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 04:43 ق.ظ
سلام دوستان گلم من در حدود دو سال با پسری دوست بودم که هر دو همدیگر را بسیار شدید دوست داشتیم و قصد ازدواج داشتیم این علاقه زیاد بود که نمیتونستیم یک روز دوری همدیگر را تحمل کنیم بعد از گذشت زمانی بعلت اخلاق و بهانه گیری های من و گیر دادن های الکی از من ناراحت شد و قطع رابطه کرد.نبودنش آزاردهنده بود و حسابی منو بهم ریخت و فقط کارم رفتن تو اتاق و گریه کردن بود چندین بار تلاش کردم که برگرده ولی هر باز جوابش این بود که ما نمیتونیم با هم خوشبخت باشیم و عدم ارتباط بهتر میباشد.با سایت استاد برخوردم و مشکلم را به ایشان گفتم و واقعا استاد زحمت منو زیاد کشیدند اومدم که بگم استاد با دعاهاشون منو به عشقم رساندند و دئر حال حاضر با هم ازدواج کردیم و دیگر هیچ مشکلی نداریم بخصوص که هر دو نفرمون تا حد پرستش همدیگر را دوست داریم و زندگی خوبی داریم.
من تمام سفارشات استاد را انجام دادم و موفق شدم به ایشان اطمینان داشته باشید.استاد عزیز من و حسام همیشه دعاتون میکنیم و سلامت و خوشنود همیشه باشید بهمراه خانوادتون.
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
در پناه حق موفق و پیروز باشید
جمعه 24 اردیبهشت 1395 01:30 ق.ظ
استاد محترم
کاربران عزیز
سلام
از آقای عباس پور تشکر میکنم بخاطر صبرشون
و کاربرای عزیز امیدوارم همگی به خواسته هامون برسیم ان شاالله
خیلی محتاجم به دعا.
سوالاتی دارم که منت میذارید استاد عزیز یا دوستان گرامی که جوابم رو بدید.
در نتیجه ی سر کتاب آمده نذرها رو ادا کند تا به خواسته ش برسد. خب من یسری نذر دارم که ادا نشده است و دارم اداشون میکنم.
یسری نذر هم دارم که الان موقعیت ادا کردنشون رو ندارم ولی حتما اینکار رو در موقعیتش انجام میدم.اما مطمئنم نذرهایی کردم که یادم نیستن الان
شیخ طاهردر این مورد این شخص شما هستید که میتوانید به خودتون کمک کنید با یادآوری نذرهایی که داشتید.
هر آنچه بخاطر دارید و از عهدتون برمیادش رو انجام دهید.
این نظر رو چندین مورد تکراری ارسال نمودید باید منتظر میبودید تا تایید و نمایش داده شود.
جمعه 24 اردیبهشت 1395 01:30 ق.ظ
استاد محترم
کاربران عزیز
سلام
از آقای عباس پور تشکر میکنم بخاطر صبرشون
و کاربرای عزیز امیدوارم همگی به خواسته هامون برسیم ان شاالله
خیلی محتاجم به دعا.
سوالاتی دارم که منت میذارید استاد عزیز یا دوستان گرامی که جوابم رو بدید.
در نتیجه ی سر کتاب آمده نذرها رو ادا کند تا به خواسته ش برسد. خب من یسری نذر دارم که ادا نشده است و دارم اداشون میکنم.
یسری نذر هم دارم که الان موقعیت ادا کردنشون رو ندارم ولی حتما اینکار رو در موقعیتش انجام میدم.اما مطمئنم نذرهایی کردم که یادم نیستن الان
شیخ طاهر
در این مورد این شخص شما هستید که میتوانید به خودتون کمک کنید با یادآوری نذرهایی که داشتید.
هر آنچه بخاطر دارید و از عهدتون برمیادش رو انجام دهید.
این نظر رو چندین مورد تکراری ارسال نمودید باید منتظر میبودید تا تایید و نمایش داده شود.
پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395 12:11 ق.ظ
سلام
استاد محترم و کاربرای عزیز
منم تازه دعاها رو نوشتم و همراهم هست
جهت برگشتن شخصی که دوسش دارم
دلم روشنه
ان شاالله همه به آرزوهای خیرمون برسیم
فقط هر کس میدونه کمکم کنه
تا وقتی که ایشون برنگردن و اظهار علاقه نکنن من نباید خبری بگیرم ازشون??
اخه دلم طاقت نمیاره و گاهی پیامک میدم بهشون که البته مثل این چند ماه اخیر سرد جوابم رو میدن
ولی بی خبری رو نمی تونم تحمل کنم.
درستش چیه?
شیخ طاهر
با مدیریت صحیح اعمال و رفتارتون و با توجه به شناختی که از شخص مد نظرتون دارید مجاز به انجام کارهایی میباشید در راستای رسیدن به مقصودتون.
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 09:56 ب.ظ
من آویز عقیق شرف الشمس رو سفارش داده بودم وخیلی زود هم بدستم رسید اوایل خیلی اعتقادی به نگین شرف الشمس نداشتم ولی بعد از گذشت مدتی اثرات به همراه داشتن شرف الشمس رو توی زندگیم دیدم مثل احترام و عزت از سوی اطرافیان ،برآورده شده بسیاری ار خواسته ها .
از استاد گرامی كمال تشكر رو دارم
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
به امید خداوند متعال و یاری آقا امام رضا ع برای تمامی افراد بهترین ها رقم بخوره.
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 12:35 ب.ظ
دوستان عزیر من دیروز ادعیه مورد نظر رو نوشتم.امیدوارم نتیجه بگیرم.اگر نتیجه گرفتم همینجا خبر میدم.دعا کنید من هم به مرادم برسم.
شیخ طاهران شاالله
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 09:32 ب.ظ
استاد بزرگوار معذرت كه هر دقیقه پیام میدم اخه بلد نیستم چكار كنم جوابم را چی وقت میدهید خواهش میكنم استا هرچی زودتر لطف كنید جوابم را بدین من مشكلم واقعاً جدی است بحث مرگ و زندگی است اگه میشه شمارتون را لطف كنید برام تلفنی مزاحمتان بشم لطفاً هرچیزودتر جوابم را بدهید به كمك شمانیاز دارم
شیخ طاهر
باید مشکل و یا خواستتون رو به ادرس ایمیل وبلاگ بفرستید تا جواب بهتون داده بشه.
کلی نظر تکراری گذاشتین توقع دادن شماره تماس هم دارید.
در نظرات پیگیر نشوید مشکل و یا خواستتون رو طرح نکنید
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 08:03 ب.ظ

نظرات وبلاگ های علوم ماورا میهن ۳۱

تماس برای طرح مشكل و سوال

نظرات وبلاگ علوم ماورا ۵

رو ,ظ ,استاد ,شیخ ,طاهر ,هم ,شیخ طاهر ,خرداد 1395 ,ق ظ ,ب ظ ,اردیبهشت 1395 ,آنچه بخاطر دارید ,مورد تکراری ارسال ,تکراری ارسال نمودید ,باید منتظر میبودید

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

leurokeco السَّلامُ عَلَیْكَ یَا مَوْلایَ مُوسَى بْنَ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ ... buckchangoosi گن لاغری بازگیر وطوایف ایل بازگیر کرد یالر، ایل بازگیردر ایران ولرستان، شناخت طایفه کرنوکر، ملکشاهی بلال شــاهــوزهــی کار دله هنوزم که هنوزه دوسش دارم depnerecma آی تی 24 درج آگهی شما در 120 سایت تجاری | تبلیغات | بازاریابی