محل تبلیغات شما
من هرچی سوال كردم كسی جوابم را نداد چی باید بكنم میشه برام شماره استاد بدین
شیخ طاهر
در نظرات پیگیر نشوید مشکل و یا خواستتون رو طرح نکنید
چرا تکرار میکنید اشتباهتون رو؟؟؟؟؟
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 07:26 ب.ظ
من هرچی سوال كردم كسی جوابم را نداد چی باید بكنم میشه برام شماره استاد بدین
شیخ طاهر

در نظرات پیگیر نشوید مشکل و یا خواستتون رو طرح نکنید
چرا تکرار میکنید اشتباهتون رو؟؟؟؟؟
شنبه 11 اردیبهشت 1395 03:36 ق.ظ

با سلام خدمت استاد گرامی و دوستان محترم
من چند وقت پیش درخواستی داشتم از حضور استاد گرامی برای پیدا کردن شغل مناسب که به علت کوتاهی واشتباهات خودم سه بار دعاها باطل شد و هربار مجبور به نوشتن مجدد اونها شدم، ولی هر بار با اینکه مدت کوتاهی دعاها رو به همراه داشتم و اصلا به چهل روز نرسید! پیشنهادات کاری از سوی کسانی داشتم که اصلا انتظارش رو نداشتم!!! آخرین بار حدود یک هفته بعد از نوشتن دعاها، چهار پنج پیشنهاد کاری خوب داشتم که البته بنا به دلایل شخصی با م استاد تصمیم به تغییر دیگری در زندگیم شدم و اون شغل ها رو انتخاب نکردم! اما هنوز هم بعضی از این پیشنهادات پابرجا هستن و اگر میخواستم هنوز هم میتونستم اونها رو انتخاب کنم!

این رو هم عرض کنم که غیر از نوشتن دعاها با رعایت تمامی مواردی که استاد فرمودند و رعایت مواردی که در سرکتاب اومده بود تا حد امکان و توکل به خدا، هیچ کار دیگه ای انجام ندادم و البته برای همین نیت سنگ شرف الشمسی که استاد زحمتش رو کشیدند هم همیشه همراهم هست.
استاد عزیز و محترم نهایت سپاس و تشکر را از حضورتون دارم و امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید.
شیخ طاهرممنون از لطفتون
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 08:12 ق.ظ
سلام دوستان من تاالان بارها از استاد کمک گرفتم و نتایج خوبی گرفتم و مشکلم حل شده. ممنون استاد
شیخ طاهراگر لطف کنید وقت بزارید بیشتر توضیح بفرمایید ممنون میشم.
یاعلی
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 12: ق.ظ
استاد میشه ادعیه تو کیفمون باشه منظور از اینکه همرامون باشه مثلا باید تو جیبمون یا گردنمون باشه؟
شیخ طاهرخب باید همراهتون باشه این سوال نداره معنی همراه بودن چیه بنظرتون؟؟؟
جمعه 3 اردیبهشت 1395 12:45 ق.ظ
سلام خدمت استاد بزرگوار
خواستم خبر روبراه شدن زندکیم رو بدم.زندگی من کاملا ب بن بست محض رسیده بود ولی حدود یک ماه و نیم بعد نوشتن دعاها مشکلاتم حل شد.
فقط ب حرفای استاد گوش بدین و مو به مو عمل کنین.
دریته که رسیدن ب خواسته هامون بی نظیره اما اونچه منو بیش از هرچی خوشحال میکنه ترک گناها در وقت همراهی دعاهاست.گناهایی ک هیچ وقت اراده ی ترکشوون رو نداشتم مدت ریادیه ترک کردم.
فقط از خدا برلی استاد ارزوی سلامت دارم
شیخ طاهرممنون از لطفتون.
همیشه در پناه حق موفق و پیروز و سربلند باشید.
دوشنبه 30 فروردین 1395 01:13 ب.ظ
سلام استاد من دیروز به شما ایمیل زدم .به دستتون رسیده ؟ .چون پاسخ ندادید اینجا پرسیدم
شیخ طاهرکار درسنی نکردید.
در نظرات پیگیر ایمیل نشوید.
شما که میدونید مطمینا به تمامی ایمیل های رسیده جواب داده میشه.
شنبه 28 فروردین 1395 08:12 ب.ظ
سلام استاد. من خودم تازه از شما دعا گرفتم هنوز نتیجه نگرفتم ولی گناهایی كه قبلا انجام می دادم رو ترك كردم، منی كه خیلی راحت با جنس مخالف برخورد می كردم الان حتی دیگه نوع حرف زدنمم باهاشون تغییر كرده! یا نمازامو كامل نمی خوندم بعد به همراه داشتن دعا ها به طور عجیبی دارم سعی می كنم همه رو بخونم. درسته هنوز نتیجه نگرفتم از دعاها ولی همین چیزا خیلی دلمو آروم كرده. ازتون خیلی ممنونم. ایشالا نتیجمو گرفتم این جا میام می نویسم كه بقیه هم زود نا امید نشن.
شیخ طاهرخداوند بزرگوار پشت و پناهتون.
همین آرامش بسیار ارزشمند میباشه که بواسطه نزدیکی به خدا بدست آوردید .انشاءالله بهمین زودی زود به مقصودتون نیز برسید
شنبه 21 فروردین 1395 07:50 ق.ظ
سلام خدمت استادبزرگوار وکاربران گرامی.من حدود دو روز هست که باتوجه به اذن استاد دعاها رونوشتمگدوخواسته داشتم .یکی رزق وروزی ودیگری رسیدن به کسی که دوستش داشتمحدود چهارساعت نگذشته بود که هم مشتری اومدبه مغازم که احدی دررو بازنمیکرد وهم اونی که منتظرش بودم باهام تماس گرفتفقط اینو درنظرات خواستم اطلاع بدم به هیچ وجه ناامید نباشید.استادکارشون واقعا درسته .فقط شرایطی که ایشون میگن رو رعایت کنیدان شالله به خواستتون میرسید باتوکل به خدا وترک نکردن نمازاتوناستاد بی نهایت سپاسگذارم.امیدوارم همیشه تنتون سالم باشه سایتون بالاسرخانواده وتمام کابران عزیز ومن باشه.همیشه دعاگوتون هستم وخواهم بود تاابد.باتشکر
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
امیدوارم تمامی کاربران با یاری خداوند متعال و کمک آقا امام رضا ع به خواستشون برسند.
الهی آمین
جمعه 28 اسفند 1394 11:27 ب.ظ
سلام استاد . ایمیل ها رو جواب نمیدیینمن پری شب یک ایمیل زدم و جواب ندادین هنوز
شیخ طاهر
به تمامی ایمیل های رسیده در روز در انتهای شب پاسخ داده میشود.
چک کنید.
در نظرات نیز بهیچ عنوان پیگیر ایمیل نشوید.
سه شنبه 25 اسفند 1394 02:50 ق.ظ
سلام استاد خیلی ازتون معذرت میخوام خیلی تعددایمیل داشتم اما خودت نو میدونین وقتی ندارم دویاسه تام دوباره ایمیل فرستادم اینا آخرین ایمیل هستن اینهام جواب بدین درصورت نیازنیاز ایمیل میزنم فقط بلاک نکنین ممنونم حق باشماست قولمیدیگه تعدد ایمیا نداشته باشم
شیخ طاهر
اگر تعدد ایمیل مشکل ساز نباشه من هیچگونه تذکری نمیدم ولی این کار شما باعث شده 12ساعت ادرس ایمیل من خارج از دسترس باشه و این خود شما هستید که متضرر میشوید.
نگفتم بلاکتون کردم تذکر بلاک در صورت تکرار دادم بهتون.
مد نظر داشته باشید و انجام ندهید.
یکشنبه 23 اسفند 1394 11:41 ق.ظ
با سلام خدمت استاد بزرگوارم،دیروز عصر براتون ایمیل فرستادم با همین ادرس ایمیل،خدمتتون نرسیده؟دوباره ارسال کنم؟متشکرم به خاطر تمام زحمت هایی که میکشید
شیخ طاهر
در نظرات پیگیر ایمیل نشوید .
به تمامی ایمیل های رسیده جواب داده میشود البته با توجه به زمان دریافت ایمیل و به نوبت
شنبه 22 اسفند 1394 05:35 ق.ظ
سلام استاد الهی ک همیشه ب خوشی و شادی به سر ببرید یه دنیا ازتون ممنونم بااین ک دعا های من باطل شده اونم بخاطر یی دقتی خودم ولی میدونم ک درست بشه استاد عزیزوبزرگوارم کمکم کنید تا مشکلم حل بشه ازوقتی ک با استاد آشنا شدم خیلی امید دارم ک کارم درست میشه
شیخ طاهر
انشاالله
جمعه 21 اسفند 1394 09:32 ب.ظ
سلام استاد بزرگوار.دراین چندروزی که مشهد بودم مدام ب یاد شما و جد بزرگوارتون بودم و دعاگو.ب خاطر زحمات زیادی ک میکشین و از زندگیتون میزنن تا گره ای از مشکلات مردم باز کنین.برای خودم ک چند مورد بوده ک گره گشایی شده با دعاهای شما.استاد میدونم در نظرات نباید پیگیر ایمیل شد وباتوجه به شناخت شما در تسریع پاسخگویی من مدت زیادیه منتظر جواب ایمیل مشکل همسرم هستم.گفتم شاید ب من نرسیده باشه.ممنون میشم ی اطلاعی بدبن.
باز هم از شما ممنونم و از امام هشتم برای خودتون و خونواده تون بهترین ها رو ارزو میکنم ک راه درست رو جلو پای ما میزارین.درپناه حق.یاعلی
شیخ طاهر
به خیر و خوشی سفر خوبی و با برکتی داشته باشید.من متاسفانه سفر بودم و کاش میتونستم در خدمتتون باشم.
من ایمیلی از شما ندارم که پاسخ نداده باشم لطف کنید مجدد ارسال نمایید چون بعد برگشت انبوه زیادی ایمیل دریافت شده که حجم ادرس ایمیل رو تموم کرده و ایمیل بعضی از عزیزان نرسیده.
البته ایمیل های قبلی تعداد زیادی که جواب دادم رو حذف کردم تا بخش دریافت خالی بشه و ایمیل در دریافت اشکالی نداشته باشه.
جمعه 21 اسفند 1394 03:12 ق.ظ
سلام استاد یعنی الان دعاهای من باطل شده . آخه من هنونطوری ک در لباسا قرار دادم باهاش خوابیدم باید چیکار کنم لطف کنیدراهنمایی کنید
شیخ طاهراین موارد رو در نظرات پیگیر نشوید و ایمیل بزنید.
پنجشنبه 20 اسفند 1394 05:28 ق.ظ
سلام استاد کمال تشکرو دارم اززحماتی ک کشیدین به حق آقاامام رضا همیشه به سلامتی بسرببرید .دوستان من خیلی ناامید بودم ولی استاد باکمکی ک درحقم کرد امیدوار شدم .م
دعا کنید برام ک دعایی ک نوشتم باطل نشده باشه وهرچه زودتر به خواستم برسم .یاعلی
چهارشنبه 19 اسفند 1394 06:10 ق.ظ
سلام استاد فک می کنم شما منو بلاک کرده باشیدشرمنده ام ازاین که مزاحم وقت گرانبهاتون قول میدم ک درصورت نیای ایمیل بزنم فقط شما منو ازبلاک دربیارید استاد الان چندروز میگذره منم منتظر بررسی هاتون ولی جوابی بدست من نرسید این لطف و کنید دل منو شاد کنید جواب و بجایمیلم ارسال کنید همیشه دعاتون میکنم سرنماز بعداز خداامیدم به شماس
شیخ طاهر
خیر بلاک نیستید
چهارشنبه 19 اسفند 1394 05:47 ق.ظ
سلام استاد فک می کنم شما منو بلاک کرده باشیدشرمنده ام ازاین که مزاحم وقت گرانبهاتون قول میدم ک درصورت نیای ایمیل بزنم فقط شما منو ازبلاک دربیارید استاد الان چندروز میگذره منم منتظر بررسی هاتون ولی جوابی بدست من نرسید این لطف و کنید دل منو شاد کنید جواب و بجایمیلم ارسال کنید همیشه دعاتون میکنم سرنماز بعداز خداامیدم به شماس
شیخ طاهر
در نظرات پیگیر ایمیل نشوید.
نظر تکراری نزارید.
بلاک نیستید
چهارشنبه 19 اسفند 1394 05:16 ق.ظ
با سلام استاد عزیزم چند ماهه پیش پیام دادم و از مشکلاتم بهتون گفتم کمکم کردید و با گرفتن سر کتاب دعاهای پیشنهادیتون زندگیم سرو سامان گرفت چیزی که هیچ وقت فکرشم نمیکردم تو زندگیم معجزه شد الان همش میترسم خواب باشم میترسم بیدار بشم ببینم خواب بوده فقط خواستم بگم شما تنها انسانی هستید که فقط برای گره گشایی سایت زدید نه چیزهای دیگری که نمونه اش روئ بسیار میبینیم فقط خواستم تشکر کنم و بگم امیدوارم همیبشه سلامتیتون حفظ باشه ممنونم
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
موفق و پیروز و سلامت باشید.
یاعلی
یکشنبه 16 اسفند 1394 01:48 ق.ظ
جناب عباسپور نظراتمم حذف میکنید
شیخ طاهر
چرا نظر میزارید وقتی که میدونید بلاک هستید؟
آی پی ورودی وبلاگ رو نیز بلاک کنم؟
نظرات واسه نظر گذاشتنه نه چیزی دیگر.
این افعال نادرست رو انجام ندهید خودتون متضرر میشوید.
از بلاک درتون آوردم و اگر مزاحمتی از بابت ایمیل یا نظر داشته باشید مطمین باشید منم براتون آزاردهنده میشم
شنبه 15 اسفند 1394 03:08 ق.ظ
از یه ادرس دیگه را باز هم کار کردن با ایمیلو بلد نبودم .حدس میزدم بلاک شده باشم اونو ساختم و فرستادم میترسیدم از بلاک درم نیاری فرستاده بودم .تا خودتون نگفتید اصلن متوجه نشدم پیامام رسیده .از وقتی شما بهم تذکر دادی هیچی نفرستادم.فقط همون دوتای پریشب
شیخ طاهر

از بلاک درتون آوردم و اگر مزاحمتی از بابت ایمیل یا نظر داشته باشید مطمین باشید منم براتون آزاردهنده میشم
شنبه 15 اسفند 1394 02:43 ق.ظ
بخدا پریشب دوتا فرستادم.گفتم ک اون اول نمیدونستم خیلی فرستادم بلد نبودم.فهمیدم دیگه تکرار نکردمپریشب دوتا فرستادم.از وقتی تذکر دادیدو از بلاک درم اوردید فقط دوتا فرستادم
شیخ طاهر

شنبه 15 اسفند 1394 01:44 ق.ظ
من فقط دوتا ایمیل ارسال کردم .شما خیلی سختگیر هستید.
شیخ طاهر
چرا دروغ میگویید شما بیش از 50 ایمیل ارسال کردید تص.یر بخشی از تعدد ایمیل ها در وبلاگ گذاشته شده و حتی با چند ادرس ایمیل دیگه نیز ارسال کردید.
با تغییر ادرس ایمیل نمیتونید که آی پی تون رو تغییر دهید.
جمعه 14 اسفند 1394 11:52 ق.ظ
سلام .جناب عباسپور من فقط یه دونه ایمیل بیشتر فرستادم .اونم چون متن و ب دقت نخونده بودم. چند بار از یک نفر خواهش نمیکنم.حتمن قسمت نیست .خدا کسی و نیازمند کمک کسی نکنه تو این دوره زمونه .ممنون این چند شب وقت گذاشتید.
شیخ طاهر
چند نوبت در مورد تعدد ایمیل تذکر بهتون داده شده در نوبت اول بیش از 40ایمیل ارسال کردید بلاکتون کردم بعد رفتید چند ادرس ایمیل دیگه ساختید و با انها ایمیل فرستادین بعد بهتون تذکر دادم تعدد نداشته باشید و از بلاک درتون آوردم مجددا دو ایمیل غیر ضروری یا بقول خوتون کم دقتی در خواندن ارسال نمودید حالا هم اومدین 5نظر پشت سر هم گذاشتین واقعا با شما چه باید کرد؟
در نهایت من نمیتونم کمکی بهتون بکنم مابقی نظراتتونم حذف کردم.
موفق باشید.
یاعلی
پنجشنبه 13 اسفند 1394 11:48 ب.ظ

نظرات وبلاگ های علوم ماورا میهن ۳۱

تماس برای طرح مشكل و سوال

نظرات وبلاگ علوم ماورا ۵

ایمیل ,استاد ,رو ,ظ ,شیخ ,ق ,ق ظ ,شیخ طاهر ,اسفند 1394 ,سلام استاد ,در نظرات ,بلاک درتون آوردم ,پیگیر ایمیل نشوید ,خودتون متضرر میشوید ,ندهید خودتون متضرر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشهد چت|مشهد گپ|مشتی چت|دل چت|حس چت موسیقی محلی قشم schulmaneter محصول nbusenreejan retusemi وبلاگ حقوقی جواد خلیلی cardownvestcont Translation وبلاگ در خصوص پرسش مهر 97می باشد