محل تبلیغات شما
یکشنبه 8 شهریور 1394 03:27 ق.ظ
ناهید جون سلام ، شما از كجا می فهمید كه كاملا اعمالتون صحیحه و باطل نشده بود در اون چهار ماه،‌ چون مثلا موقع های عادت ماهیانه من به شخصه طولانیه ،‌ نمیدونم اینجوری دعاهام باطله یا نه و.،‌شما میتونین بیاین به من توضیح بدین بعضی چیزایی كه یه كم دركش مشكله غیر از عوامل واضحی كه ابطال به همراه داره و استاد تو سركتاب میگن بیاین به منم بگین . من وثتی دعاها همراهمه خیلی شك می كنم و حتی از خونه نمیتونم بزنم بیرون ،‌جاهای تفریحی نمیرم چون مدام شك می كنم دعاهام باطل بشه

وافعا جالبه كه فكر میكنید چیزی بجز آنچه من براتون دقیق چندین نوبت توضیح میدم كار خاصی باید انجام بدهید.
تغییرات طی مدت ذكر شده نتیجه صحیح بودن دعاها و اعمال میباشد.هیچ موردی بجز موارد ابطال باعث ابطال نمیشود كه كامل بهمراه نتیجه سركتاب برای تك تك افراد ارسال میشود.
نباید همراه داشتن دعاها باعث برهم خوردگی در امورات معمول زندگی شما بشود و این شك و عدم خروج از منزل و نرفتن به مكانهای تفریحی كاملا اشتباه میباشد
شنبه 7 شهریور 1394 06:00 ب.ظ
سلام.
من با یاری استاد بزرگواری آقا امام رضاع را با تمام وجودم درك كردم مستاصل و درمانده بودم و استاد بكمك آمدند راستش در رسیدن به كسی كه با تمامی وجود عاشقش شده بودم و بخاطرش بارها دست به خودكشی زده بودم چون رسیدن ما دو نفر بهمدیگر ناممكن بود.این سال دوم میباشد كه به اتفاق همسرم(عشقم)در روز تولد امام رضا ع به پابوسی میروم.
من بعد از شش مرحله گرفتن اذن و نوشتن دعاها كه همگی باعث باطل شدن آنها خودم بودم بعد از آخرین نوشتن در مدت چهار ماه به آرزوم رسیدم.خیلی در این راه سختی دیدم پنج سال همه راهها را رفتم و نتیجه ای نگرفتم.نذرهای بسیاری كردم و ادای پابوسی امام رضا جواب داد و شد نذر هر ساله من و همسرم استاد پیشنهادش كردند.استاد محترم و عزیز تشكر میكنم و گریه شوق و یادآوری لحظات تلخی كه بر من گذشت.
ممنونم

در پناه حق موفق و پیروز و سعادتمند باشید
سه شنبه 3 شهریور 1394 04:09 ب.ظ
tavalode emamreza ro be shoma va karbaran tabrek migham
ali yareton
سه شنبه 3 شهریور 1394 04:09 ب.ظ
tavalode emamreza ro be shoma va karbaran tabrek migham
ali yareton
سه شنبه 3 شهریور 1394 01:00 ب.ظ
تـو بـراى عـطـشـم، بـارش بارانستى بـه تـن مـرده من، روح و دل و جانستى
آه، اى آبـى آرام! دلـم سـوخـتـه است زخـم دل را تـو فـقط چاره و درمانستى
مـن غـریـب آمده ام، مثل شما، اى مولا! تـو انـیـس دل غـمـگـیـن غریبانستى
بـاز آهـوى دلـم زار و اسـیر غمهاست ضـامـنـم بـاش کـه تو حامى انسانستى
تو به گرداب غم و دلهره و ترس و عذاب مـنـجـى و مـأمـن دلـهاى پریشانستى
سـاکـنـان حـرمت غرق سعادت هستند بـرکـت و روشـنـى اهـل خراسانستى
دل اسـیـر غـم و دارم ز تـو امید نجات اى کـه تـو ضـامـن آهـوى بـیابانستى

میلاد سرورمان را به شما استاد عزیز و كاربران گرامی تبریك عرض میكنم انشالله كه آقا خودشون پاداش خوبیاتون و زحماتی كه میكشید رو به بهترین شكل بهتون بدن و به بركت وجود شما كاربراتون رو به آرزوهای خیرشون برسونن.

ممنون از لطفتون.
جای همتون امشب در حرم آقا خالی بود.
یکشنبه 4 بهمن 1394 09:40 ق.ظ
سلام ببخشید استاد اگر بعد از گذشت 20 روز هنوز تغییری در طرف مشاهده نکرده باشیم آیا حاکی از این است که اشکالی در نوشتن دع بوده یا هنوز باید صبر کنیم.
شیخ طاهر
خیر در مورد تغییرات درصورت صحیح نوشتن و شرایط نوشتن و همراه داشتن رو رعایت کنید طی چهل روز و البته دو سه روز بیشتر باید تغییرات در جهت رسیدن اتفاق بیفتد.
یکشنبه 4 بهمن 1394 09:38 ق.ظ
سلام.اگر شب وقتی میخوایم بخوابیم دعای مرجانه توجیبمون یالباسمون باشه اشکال داره
شیخ طاهر
اگر من براتون محاسبات دو تا سه ساعته بزای بدست اوردن ساعت سعد و نیز دعای اذن رو براتون نوشته باشم این موارد در نتیجه سرکتابتون توضیح داده شده است
یکشنبه 27 دی 1394 10:16 ق.ظ
سلام استاد عزیز آیا طالع ازدواج را از روی اسم شخص و مادرش حساب میکنید من اسم مادر طرف را بلد نیستم گذاشتم حوا .خودم با توجه به حروف ابجد هرچی حساب میکنم با اسمی که صداش میزنن باقیمانده صفر میشه و 2با اسم شناسنامه مادرم باقیمانده2 میشه آیا من به فرد مورد نظر میرسم یا نه
شیخ طاهر
اول اینکه این محاسبات و نتیجه کلیشه ای میباشد با درصد بسیار بالای خطا .
دوم اینکه نتیجه این محاسبات بررسی ستاره بختتون میباشه و هیچ ربطی به رسیدن و نرسیدن نداره.
کجای مطلب ذکر شده نتیجه میشه رسیدن به شخص؟؟؟؟؟؟؟
چهارشنبه 23 دی 1394 10:16 ق.ظ
با سلام و تشکر ازسایتتون
اگر این دعا ها بنویسیم چه مدت میشه تا تاثیر خودش را بذارد طرف داره ازمحل زندگیمون میره
شیخ طاهر
این دعاها بدون بررسی و داشتن اذن از استاد عامل و نوشتن در ساعت سعد هیچ تاثیری ندارد.
در صورت تمایل باید مورد و مشخصاتتون رو به ایمیل وبلاگ ارسال نمایید تا بررسی و کمکتون کنم به خواستتون برسید.
سه شنبه 15 دی 1394 02:13 ب.ظ
سلام اگر زمانی که این دعا را می نویسیم انگشتر با نگین حدید یا دعای دیگری باهامون باشه اثرش از بین می رود.
شیخ طاهر
چه ربطی داره؟
جمعه 13 شهریور 1394 06:08 ب.ظ
متشکرم استاد از جوابتون.میشه بفرمایید حدودا چه مدتی دیگر.چون بنده بیصبرانه منتظر هستم.وسوال دیگر اینکه ایا برای هر کدام از 70مورد لوح هست وپس ازمدتی باطل نمشوند ودایمی هستند.ممنون

زمان مشخص نیست.بله هستش.خیر باطل نمیشوند
جمعه 13 شهریور 1394 05:49 ق.ظ
استاد میشود هرکدام ها که بررسی شما نشان دهد مناسب است ازشما و یا از کسی که میدانید و اطمینان به کارش دارید تهیه کرد؟

در آینده در خدمتم در حال حاضر امکانش نیست
چهارشنبه 11 شهریور 1394 07:12 ب.ظ
سلام استاد.ایا از کجا میشود این لوح ها را تهیه کرد؟وایا این لوح ها ازقبل اماده شده اند وفقط اسم فردموردنظر روی انها خوانه میشود؟یاخیر.بیزحمت توضیح کاملی بدهید.

مطمینا باید با شرایط خاص خودش برای هر طالع و شخص تهیه شود. در بعضی مشخصات ذكر میشود در بعضی دعایی در كنار لوح میباشد كه مشخصات در ان ذكر میشود در برخی هیچ مشخصاتی نیست و در تعیه این مورد مد نظر گرفته میشود.
اینكه یه صفحه مسی یا برنجی و یا آهنی وبصورت كپی شده در تعداد و یا بصورت دست فروشی وجود دارد بدون تاثیر و بیهوده میباشد .
الواح رو همه نمیتوانند تهیه و بسازند و از پشتوانه محاسبات و موكلین باید برخوردار باشد.
سه شنبه 24 فروردین 1395 02:21 ق.ظ
سلام . امکانش هست آخری رو برای من بگذارید؟ سپاسگزارم.
شیخ طاهر
این آویزه ها یونیک میباشد(از نظر تعداد یک عدد)و در حال حاضر موجود ندارم.
شنبه 14 فروردین 1395 10:57 ق.ظ
قیمت این سنگ چقدر هست؟
شیخ طاهراز 50هزارتومان تا 0هزارتومان
که شلمل اسلایس ورقه ای از سنگ عقیق و اویزهای سنگی از عقیق سلیمانی و اویزهای سنگی از عقیق زرد شرف الشمس و اویزهای بسیار زیبا از سنگ دلربا و
دوشنبه 3 خرداد 1395 09:20 ق.ظ
سلام استاد عزیز و مهربان
یعنی دیگه نیستید ؟؟!!
امیدوارم دچار مشكلی نشده باشید، همیشه براتون آرزوی سلامتی و شادكامی دارم. من خیلی بهتون مدیونم. بارها كمكم كردید و هربار هم نتیجه گرفتم. همیشه به كمكتون نیاز دارم، شما تنها نور امیدم هستید، با خوندن این پست دلم خیلی گرفت حس یتیمی و بی كسی دارم. بودنتون همیشه برام مایه دلگرمیه. كاش میشد تنهامون نذارید.
از صمیم قلب براتون آرزوی بهترینها رو دارم.
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
رفتن رو باید میرفتم و برگشتنم نیز دست خدا بود که برگشتم تا ببینیم خداوند چه چیزی رو برامون رقم میزنه.
یکشنبه 2 خرداد 1395 03:47 ب.ظ
چرا ؟چه اتفاقی افتاده؟
یکشنبه 2 خرداد 1395 08:48 ق.ظ
سلام استاد من چهارشنبه دعارو نوشتم ولی هنوز هیچ خبری نشده
تا كی باید صبر كنم
تورو خدا كمكم كنید؟
شیخ طاهر
براتون در ایمیل توضیح دادم.
باید صبور باشید.
شنبه 1 خرداد 1395 07:28 ب.ظ
سلام استاد بزرگوار و دلسوز.عیدرو به شما و خوحواده ی محترمتون تبریک میگم.
انشالله که هیچ وقت اینجا و کاربران رو تنها نزارین.
همیشه دعاگوی شما و خونواده تون و جدتون هستم.چنتا گره ی اساسی زندگیم با دعاهای شما باز شد و هیچ وقت فراموش نخواهم کرد.
انشالله با عنایت امام هشتم همیشه بهترین ها نصیبتون بشه.
شماهم ما رو دعا بفرمایین.یاعلی
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
باید میرفتم که رفتم و برگشتم دست خداوند بود که برگشتم.
آینده رو نیز باید منتظر بود فعلا هستم تا ببینم چه چیزی رقم میخورد .
اگر میتونستم نشر کنم که ماجرا چی هستش خیلی خوب بود ولی متاسفانه در حال حاضر نمیشود توضیحی داد.
دوشنبه 3 خرداد 1395 07:34 ب.ظ
سلام استاد خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم که شما رو سر راهم قرار داد استاد 8 سال با کسی بودم تو یه اداره همکار بودیم بخاطرش کارم و که تنها کمک خرج بابام بود و از دست دادم الان یک ماه هست نه سراغم و میگیره نه جوابم میده شما رو به فاطمه زهرا کمکم کنین برا برگشتنش زندگیم داره خراب میشه خواب و خوراک ندارم از وقتی رفته شما رو به دل عمه سادات کمک کنین برا اذن دعا و شرایطش چیکار کنم التماستون میکنم
شیخ طاهر
فسم خوردن و قسم دادن از گناهان بسیار بزرگ میباشد و من روحیم با این گناه ناسازگار میباشه و جوابی بهشون نمیدم.
وقتی که شما رو همانند دیگر کاربران پاسخ میدهم چه دلیلی داره که این گناه رو انجام میدهید؟؟؟؟؟
نظرات واسه طرح مشکل و خواسته نیست و باید به ادرس ایمیل وبلاگ ارسال کنید ولی اگر این گناه رو مجدد انجام دهید جوابی بهتون داده نمیشود.
یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 07:41 ق.ظ
سلام استاد خسته نباشید واقعاممنونم از دعایی که برام انجام دادین نامزدم کلا میگفت ازچشمش افتادم ومنو ترک کرده بودبا دعایی که شمابرام اذنش رو دادین کمتراز یک هفته برگشت وخواست با هم باشیم واقعا دعاتون برام معجزه کرد.
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
در پناه حق همیشه موفق و پیروز و سربلند باشید.
شنبه 25 اردیبهشت 1395 09:51 ب.ظ
سلام استاد خسته نباشید واقعاممنونم از دعایی که برام انجام دادین نامزدم کلا میگفت ازچشمش افتادم ومنو ترک کرده بودبا دعایی که شمابرام اذنش رو دادین کمتراز یک هفته برگشت وخواست با هم باشیم واقعا دعاتون برام معجزه کرد.
شیخ طاهر ممنون از لطفتون.
در پناه حق همیشه موفق و پیروز و سربلند باشید.
شنبه 25 اردیبهشت 1395 11:31 ق.ظ
شیخ طاهر
ومی بر تکرار نظرتون نبود و باید منتظر میموندید تا تایید و نمایش داده شود.
بیش از ده نوبت نظر تکراری گذاشتید.
شنبه 15 اسفند 1394 03:49 ب.ظ
ببخشید چرا ایمیل ها را جواب نمیدین
شیخ طاهر
در نظرات پیگیر ایمیل نشوید.
به تمامی ایمیل های رسیده پاسخ داده میشود هر شب
دوشنبه 5 بهمن 1394 03:33 ق.ظ

با سلام ، من یه همکلاسی داشتم که ارتباطمان خیلی با هم خوب بود منو دوست داشت اما نمیدونم چی شد یهو بی دلیل منو بلاک کرد و دیگه باهم حرف نزد من خیلی دوستش دارم برای ازدواج بهش فکر می کردم، حالا چی کارکنم که برگرده ؟
شیخ طاهر
مورد و مشخصاتتون رو به ادرس ایمیل وبلاگ ارسال نمایید تا بررسی کنم.
در نظرات طرح درخواست نکنید

نظرات وبلاگ های علوم ماورا میهن ۳۱

تماس برای طرح مشكل و سوال

نظرات وبلاگ علوم ماورا ۵

ظ ,رو ,استاد ,سلام ,شیخ ,طاهر ,شیخ طاهر ,ق ظ ,ب ظ ,سلام استاد ,شهریور 1394 ,میگفت ازچشمش افتادم ,کرده بودبا دعایی ,هفته برگشت وخواست ,باشیم واقعا دعاتون

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Fotball drakter nyheter کنار تو فقط آروم میشممم nandiacrinnart طراحی مکانیزمها و دینامیک ماشین Open Your Eyes وبلاگ حسین زین الدینی میمند پایان نامه و پروژه های دانشجویی به نام عشق پمپ وکیوم Dennis's receptions