محل تبلیغات شما
سلام استاد تشكر میكنم از اینكه ما را تنها نمیزارید.خواهش میكنم كه نامهربانی و ناسپاسی تعداد انگشت شمار افراد معلوم الحال را به پای همه ننویسید.من از صمیم قلب ناراحت این شدم كه دیگر نمیخواستید در نت فعالیت كنید بسیار سپاسگذارم كه هستید وامید ما باقی ماندید.
سپاسگذاریم
دوشنبه 23 شهریور 1394 10:02 ب.ظ
آقا هادی ممنون، چه کار خوبی انجام دادید. من خودم جواب خیلی از سوالاتم رو در نظرات پیدا میکردم، به همین دلیل همیشه قبل از ایمیل زدن به استاد نظرات رو میخوندم و باعث میشد دفعات کمتری ایمیل بزنم و کمتر مزاحم اوقات گرانبهای استاد بشم.
استاد خیلی خیلی زحمت میکشن برامون، همه میدونیم که این کار نیاز به صرف کلی وقت و انرژی داره که استاد با بزرگواری زیاد در جهت رسیدن ما به مقصودمون تلاش میکنن. من که از عهده تشکر از ایشون برنمیام، فقط از خداوند بزرگ میخوام پاداش خوبیهای ایشون رو خودش به بهترین شکل بهشون بده و آقا امام رضا همیشه نگهدارشون باشن و به خاطر وجود شریف استاد به ما هم نظری کنن.
من هنوز به مقصودم نرسیدم اما آرامشی که از ترک اشتباهاتم دارم رو همیشه مدیون استاد هستم، اگه راهنمایی ایشون نبود معلوم نبود عاقبتم چی میشد. ازتون بینهایت ممنونم استاد، انشالله همیشه در آرامش باشید.
دوستانی هم که به این علوم عقیده ندارن و کم لطفی میکنن، اگر یه کوچولو فکر کنن میبینن که تمام دنیا پر از معجزه هاییه که ذهن ما توان توجیهش رو نداره، قوانین هستی پیچیده تر از اونه که ما بتونیم همه ی اونها رو درک کنیم.

ممنون از لطف شما و این کاربر گرامی.
دوستان دیگه کم لطفی نمیکنن یه تیشه برداشتن میزنن به ریشه اصلا غیر قابل تصوره تو دو ماه ۴وبلاگ رو بلاک کردن .
یکی نیست بهشون بگه دوست عزیز اگر درخواستت درست باشه چرا کمکت نکنم و اگر واقعا این کاری رو که شما انتظارش رو دارید بر سر خواهر و یا خواهر زاده خودت کسی دربیاره تو چه حالی پیدا میکنی.
هر انچه برای خود نمی پسندید برای دیگران نیز مپسند
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:32 ب.ظ
کیارش:
سلام بر استاد عزیز و كاربران سایت.
اینجانب كیارش هستم كه مشكلی بسیار بزرگ داشتم در مورد بهم ریختگی و طلسم شدن در زندگی و امرار و درآمد زندگیم.
چند ماه پیش با وبلاگ استاد آشنا شدم و به ایشان ایمیل زدم استاد بزرگواری كردن و برای من سركتاب باز كردن و دستور دعاهایی رو دادن.
بعد از نوشتن دعاها و همراه داشتن 90درصد مشكلاتم برطرف شد.
مدت زمانی كه من تونستم با كمك استاد به مقصودم برسم 7ماه زمان برد.
باسپاس از اقای عباسپور استاد بزرگوار
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:30 ب.ظ
nasebah

سلام
استاد بزرگوار جناب آقای عباسپور
تشكر و سپاسگذارم از زحمات و جواب دادن.من یكی از كسایی بودم كه ایشان سركتاب كردن و دعاهایی را اجازه دادن بنویسم در رسیدن به كسی دوستدار زندگی با ایشان بودم.خداوند بزرگ راشاكرم كه با این سایت و استاد آشنا شدم در زمانی كه امید فقط در زندگی مرگ بود در كمال ناباوری دوهفته به سال جدید به آرزوی چند ساله خودم رسیدم.مدت زمان انجام گرفتن شش ماه بود البته دو ماه اشتباهات من در انجام دعاها و ارتباط نادرست تلف شده بود كه چیردستی و استادی ایشان آگاهم ساخت.
هنوز انسانهایی هستند كه قابل احترام و بزرگواری هستند.
استاد گرانقدر پانزدهم اسفند ماه مراسم جشن و عروسی ما برگذار شد و زیر یك سقف بخاطر مهربانی شما قرار گرفتیم باشد كه از مولا علی(ع)پاداش بگیرید.
من مسلمان و اهل تسنن هستم و گره زندگیم بدست بزرگواران شما باز شد.
سپاسگذار و ممنون

پاسخ استاد:

امیدوارم زندگی خوبی داشته باشید.
ممنون از ارادت خاص شما به حضرت علی علیه السلام.
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:28 ب.ظ
سمیه خانوم:
سلام استاد.وقت بخیر.میخواستم بدونم همراه داشتن دعاهای باطل شده ممكنه اثر منفی داشته باشه؟

پاسخ استاد:

بله
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:27 ب.ظ
عبدالحمید
سلام استاد و دوستان .
من از دعا های اساد عزیز استفاده کردم و ایشان کمکم کردن تا گره کوری که در زندگی بود را باز کنن.چندین سال یکی از اقوام برای من طلسم گرفته بود که مشکلات زیادی در زندگی داشم توان فکری و ذهن و جسمم ضعفعجیبی داشت وبه هر فعالیتی میرفتم شکست وبدهکاری زیادی بهمراه داشت ناامید به اینده و همیشه سردرگم.استاد با باز کردن سرکتاب و اذن نوشتن دعاها بغد از گڌشت چهار ماه کلا زندگیم خوب و دگرگون شد. .از استاد عزیز متشکرم حق تعالی نگهدارتون باشه

پاسخ استاد:

ممنون از لطفتون
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:21 ب.ظ
سلام.با این علم چه چیزهارو مشخص میکنید؟

پاسخ استاد:

با علم رمل میتوان جواب تمامی درخواستها و مواد موجود در كل این علوم رو بدست آورد.
رمل 16خانه دارد و هر خانه بر چندین مورد دلالت دارد.
در صورت واقف بر رموزات و تسلط كامل به رمل از جوابهایی كه بدست میاورید مطمینا شگفت زده میشوید.
هر انچه كه درخواست داشته باشید از وصال معشوقه گرفته تا دفینه و گنج و زیر خاكی و مشخصات ظاهری و سارق حامله بودن جنس نوزاد وحتی رنگ پیراهن محل ومكان شخص مورد نظر صحت و سلامت شخص نوع بیماری افراد مدت زمان عمر دوست و یا دشمن بودن افراد منفعت در كار و رزق و روزی و.
هر آنچه به ذهنتون میرسه در این علم نهفته میباشه.
البته رموزات خاص خودش رو داره نام دیگری بر آ» نیز میگذارن كه كمی خود رمل رو توضیح میده بهش میگن رمل الجن
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:15 ب.ظ
باسلام.

استاد عزیز اولا میخواستم با اجازه یه سوال شخصی بپرسماینکه تابه حال خودتون به شخصه جن احضار کردین یا نه؟ دومین سوالم این هستش که ایا خود حضرتعالی قادر به تسخیر موکل هستین؟ از دستتون بر میاد؟واگر میتونین میخواستم که به خدمت خود شما بیام حضوری و حتی اگر جسارتا هزینه ای هم داره هرچه باشه پرداخت میکنم

پاسخ استاد:

در سالیان ابتدا كه به این علم میخواستم وارد بشم تجربه ای داشتم حدودا بیست و چند سال پیش.خطرناك هستش اگر تسلط كامل رو نداشته باشید و دردآور.حتما زیر نظر استادی عامل و واقعی و حضوری باید باشد اگر واقعا به رابطه با جن علاقمند هستید.
من احتیاجی به تسخیر موكل ندارم ولی اینكه برمیاد و برای شما موكل تسخیر كنم خیر این كار رو انجام نمیدم.
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:10 ب.ظ
بهزاد:
سلام من قصد تسخیر همزاد دارم اما دنبال یه روش قطعی هستم روشی که واقعا جواب بده کتاب رجوع همزاد رو بارها خوندم اما همه چیزو کامل نگفته مثلا کشیدن مندل و خیلی چیزهای دیگه شما روش کاملی رو سراغ نداری

پاسخ استاد:

این احضار بسیار كم اتفاق میفته و كتاب نمیتونه كمكی بهتون بكنه.
در محل سكونتتون یه استاد واقعی و عامل رو جستجو كنید لازم بذكر میباشه كه استاد واقعی بسیار كم میباشه و در مقابل كلاش و كلاهبردار بسیار زیاد حتما از استاد بودن و عامل بودن اطمینان پیدا كنید.
بعد از اون باید بصورت حضوری و زیر نظر مستقیم استاد این كار رو با صرف زمان میتونید بدست بیاورید
دوشنبه 23 شهریور 1394 07:01 ب.ظ
آفاق:
سلام

شما برای فهمیدن اینکه اموال کیه میتونین کمک کنین

راستش من دستبند طلام سال 87 یده شده میدونم از اقوام بوده حتی خوایشو دیدم اما نمیتونم از فکرش بیرون بیام دوست دارم بفهمم کیه

پاسخ استاد:

سلام.
وقت بخیر.
لطف كنید مشخصاتتون و آدرس مكانی كه ی در آن اتفاق افتاده رو به ایمیلم بفرستید تا مشخصات یا ان رو بهتون بگم در ضمن میتونم كاری بكنم كه اموال یده شده در صورتی كه از بین نرفته باشه بهتون برگردونده بشه.
موفق باشید.
یا علی
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:57 ب.ظ
سحر خانوم:
سلام باورم نمیشد كه همسرم رفتارش تغییرات كلی بكند اگر راهنمایی شما نبود به این آرامش نمیرسیدم سركتاب واقعا مفید بود مرسی از وقتی كه برام صرف كردین هر چند از دستم دلخور شدید ولی بازم ممنونم ازتون

پاسخ استاد:

سلام.هیچ دلخوری من از كسی ندارم و نداشتم خوشحال شدم از اینكه به مقصود و نیت پاكتون رسیدین
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:55 ب.ظ
من چند سال پیش با دوستانم نزدیک یک مقبره ای قدم میزدیم که دیدیم چند نفر دارن پیش قبرها سحر دفن میکنند و بعد مارفتیم و تمام آنهارا در آوردیم که خیلی چیزها بودنند مثل مو ناخن زغال و . و یکی از بچها گفت که باید آنهارا با ادرار باطل کنیم و من همین کار را کردم از آن روز تا حالا یک روز خوش ندیدم و همیشه برا مرگ دعا می کنم خواهش می کنم اگر می توننین کمک کنین

پاسخ استاد:

سلام.وقت بخیر.
فك نكردین تو دعاها اسم خدا و آیات قرآن باشه بعد به نجاست آلودشون كردین؟مشخصاتتون رو بفرستید تا واستون سركتاب باز كنم البته به ایمیلم و توضیحات كاملتری نیز بفرمایید.
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:52 ب.ظ
نرگس خانوم:
سلام در قسمتی از نظرات دیدم که نوشته بودین هر کس به نتیجه ای رسیده بیاد و عنوان کنه من حدود 6ماه پیش چند دعا از وبلاگ شما استفاده کردم و نتیجه ای نداد تا اینکه با خودتون در میان گذاشتم و برام ستاره بختمون و سرکتاب باز کردین بعد از یک یا دوهفته از دعاهایی که گفته بودید رابطم با دوستم به بدترین شکل رسید که بعد از راهنمایی شما به اشتباهی که در نوشتن دعاها کرده بودم پی بردم واقعا از اون هفته به بعد کاملا همه چیز عوض شد و با گذشت زمانی کوتاه ما عقد کردیم و حالا بسیار رضایت دارم ببخشید که نظرم زیاد بودش و فقط دعای سلامت برای شما میکنم و امید دارم همیشه موفق باشید باز هم از زحماتتون متشکرم
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:49 ب.ظ
مهدیه خانوم:
سلام استاد عباسپور میخوام ازتون تشکر فراوان کنم بابت دور شدن سحر از زندگیم و متشکرم بعد از دعاهایی که برام انجام دادین آرامش به زندگیم برگشت و در کنار همسر و بچه هام احساس خوشبختی میکنم برای جدتون هم یک دوره قرآن رو کامل خوندم.
همیشه موفق و شاد باشید.

پاسخ استاد:

ممنونم از اینکه به قولتون عمل کردین همیشه خوش و خرم در پناه حق باشید
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:48 ب.ظ
سلام هرچی دعای نادعلی کبیر ختم کردم خدا جوابمو نداده فعلا.هرچی خدا بخواد همون میشه. لطفا واسه همه دعا کنید.

پاسخ استاد:

سلام.وقت بخیر.
باید نوع مشكلتون بررسی بشه و با توجه به طالعتون باید عمل كنید مشخصاتتون رو بهمراه نوع درخواست و گرفتاریتون رو برام ایمیل كنید تا تاثیرگذارترین گزینه واسه رسیدن به مقصودتون رو براتون تهیه كنم.
موفق باشید.
یا علی
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:30 ب.ظ
هانا:

سلام یه سوال داستم خدمتتون

ایا دختر مجردهمزاد داره؟

علت این که شبها تو خوا بختک ادمو میگیره چیه؟

ایا دعایی هست که دچار این حالت تو خواب نشیم؟

بی نهایت اگه پاسخ بدین سپاسگدارم؟

پاسخ استاد:

همه انسانها از بدو تولد بهمراه شخص همزاد نیز متولد میشود ولی به نوبه خودش هیچ اجازه ای نداره که در امور شخص دخالتی بکنه مگه ما بسراغ همزاد بریم و باعث رنجشش بشیم که سعی در تلافی میکنه در مورد همزاد خرافات زیادی هستش که نباید توجه کرد اگر مورد خاصی مد نظرتون هستش در این مورد برام میل کنید.
بخت از نظر علمی یه نوع فلج موقت عظلات بدن میباشه و در زمانی که دچار میشه شخص نمیتونه هیچ حرکتی رو انجام بده تا خودبخود برطرف بشه شبیهه سکته خفیف میمونه که واسه عظلات بدن اتفاق میوفته و بخت خرافاتی بیش نیست
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:27 ب.ظ
نرگس خانوم:
سلام.
اقای عباسپور بسیار از شما تشکر میکنم و پیشنهاد میکنم که در مورد سرکتاب و دعا به همه دوستان این توضیح رو بدین که نکته هایی رو که بهشون میگید حتما رعایت کنن .
من دو ماه با بدترین حال و پریشانی گذروندم و از دست شما هم ناراحت بودم تا اینکه بهتون ایمیل زدم و شما راهنماییم کردین اصلا باورم نمیشد که تنها در دو هفته من به محمد جواد که تا پای عقد رفته بود برسم و این زندگی رو از شما دارم آقای عباسپور.
از کاری که برای انجام دادین بسیار سپاسگذارم و امیدوارم تمام زندگیتون سرشار از خوشبختی باشد
با تشکر نرگس و محمد جواد از شیراز

پاسخ استاد:

همیشه در سرکتاب ذکر میکنم که تمام موارد رو مو به مو و بدقت انجام بدین اگر کسی واقعا توجه کنه بدون هیچ مشکلی به نتیجه میرسه ولی بعضی ها این دقت رو ندارن و نتیجه موثری بدست نمیارن و یا طول میکشه که به نتیجه برسن.
خیلی خوشحال شدم از اینکه بهمدیگه رسیدین و از این وضعیت رضایت دارید ممنون از لطفتون پاینده و موفق باشید در پناه حق
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:24 ب.ظ
مریم خانوم:
بعد از یك ماه به استاد ایمیل زدم و هر آنچه تونستم به ایشون گلایه كردم و حتی توهین ایشون در مسافرت بودن و قول دادن برگردن جواب میدن منم نا امید شده بودم فكر میكردم همه این حرفها پوچ و بیهوده هستش ولی نیرویی نمیزاشت دعاها رو از خودم دور كنم همیشه همراهم بود استاد گرامی بهم ایمیل دادن و موارد رو توضیح دادن چیزهایی كه گفته بودن رو رعایت كردم زندگیم از هم پاشیده شده بود نه ما كه عاشق همدیگه بودیم حسی بهم داشتیم با چشمان خودم خیانت همسرم رو میدیم پدر و مادرم فقط میگفتن حق برگردیدن به خونه اونها رو نداری روزها میگذشت و ما با هم صحبت نمیكردیم تنفر بیهودگی و.تمام روزها و شب هایم رو گرفته بود.
ده ها ایمیل حرفهای زشت براشون فرستادم و ایشون هر بار كه جواب میدادن اون هم با صبر و حوصله تا اینكه مشخصات فردی رو برام فرستادن برای شناسایی.
این شخص رو دقیق میشناختم و چون قول دادم باز گو نكنم بدرخواست استاد نمیتونم توضیح بدم ادرس مكانی دادن كه دقیقا بیخ گوشمون بود و ما بیخبر چشمم به طلسم ها و دعاهایی افتاد برای ایشون فرستادمشون به گفته خودشون بدترین چیزی بود كه میشد برای كسی گرفته باشن دعاها تعویض شد و به درخواست ایشون چون میدونستند همسرم فردی منظقی هستند تمام قضایا رو برایش تعریف كردم تغییرات در یك هفته افتاد كه فقط میشه بهش گفت معجزه نه چیزی دیگه .این كارها رو همون اوایل استاد ازم خواسته بودن و من بدون تحقیق جوابشون داده بودم و عمل نكرده بودم كه ای كاش 6 یا 7 ماه قبل بحرفهاشون گوش میدادم و درست عمل میكردم.
این شادی و زندگی دوباره رو من اول از امام رضا(ع)البته آقای عباسپور همیشه میگن دارم و بعد از ایشون .
با كمال تشكر و آرزوی سلامتی و خوشبختی برای شما و استاد گرامی جناب آقای عباسپور

پاسخ استاد:

سلام مریم خانم ای كاش ذكر میكردید كه در سه پست از وبلاگ همین نظر رو گذاشتید میخواستم فقط در یه پست تایید كنم ولی چون در رابطه با همون پست بود نظرتون حیفم اومد تایید نكنم.
آره دوستان همیشه لطف دارن و بعضی ها هم كم لطفی میكنن من همیشه متذكر میشم كه موارد رو هر چند بنظرتون معمولی میادش ولی خواهشا دقت كنید و با دقت انجام دهید تا در كمترین زمان به مقصودتون برسین.
در ضمن به همسر گرامیتون سلام من رو برسونید ممنونم از حوصله ای كه بخرج دادین و نظر گذاشتین.
یا علی
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:12 ب.ظ
نرگس:
سلام.
این دعای دلبندتون كه دستورش رو دادید واقعا معجزه میكنه در كمتر از دو ماه بعد از سركتاب شوهرم اخلاقش بكل عوض شده باورم نمیشد كه دعاهایی كه خودم بنویسم البته با راهنمایی و اجازه شما موثر باشه.
برای جدتون بعد از نماز چهل روز فاتحه میخونم مطمئن باشید.
ممنونم از اینكه بدقت و با صبر و حوصله جواب میدین.
بقول خودتون یا علی

پاسخ استاد:

ممنون از لطفتون.
خوشحالم از اینکه به مقصودتون رسیدین قدر زندگیتون رو بدونید و مواظب باشید .
در پناه حق سلامت و موفق باشید
یاعلی
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:07 ب.ظ
زمانی که یک هفته بدنمون نجسه دعا همراهمون باشه باید چه کار کنیم ؟

پاسخ استاد:

در زمان ناپاكی بهتر هستش دعاها رو داخل قرآن بزارید و بعد از پاك شده دوباره همراهتون كنید
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:05 ب.ظ
سلام . اكر دعا با اسم شناسنامه ای بجای اسمی كه صدایش میكنند (خودش یا مادرش) خوانده بشه اشكال داره

پاسخ استاد:

بله اشکال داره
یکشنبه 22 شهریور 1394 02:04 ب.ظ
سعید:
سلام استاد بزرگوار ممنون از لطفتون تمام حرفاتون كه در سركتاب گفته بودین درست هستش .
یك دنیا ممنونم و تشكر دارم چند سال بودش كه منتظر این زمان بودم همه چیز بخوبی و خوشی تموم شد و زندگی مشتركمون رو شروع كردیم.
اصلا باورم نمیشه كه به خواستم رسیدم.
متشكرم متشكرم متشكرم

پاسخ استاد:

از شنیدن این خبر واقعا خوشحال شدم خستگی و نامهربونی بعضی ها رو از یاد میبرم.
سلامت و موفق باشید در پناه حق
یکشنبه 22 شهریور 1394 01:58 ب.ظ
خسته نباشید استاد. اگه از روی لبتاپ موقع اذن دعاها رو نوشته باشیم مشکلی نداره؟؟؟ ممنون

پاسخ استاد:

خیر
یکشنبه 22 شهریور 1394 01:57 ب.ظ
سلام. از سایت خوشم اومده بسیار با محتوا و جالب هست مطالب. آقای عباسپور وقتی میگین شرایط رسیدن فرد به فرد مورد نظر مختلف هست، و اینکه شخص همه موارد ذکر شده رو رعایت میکنه، چرا در اینصورت هم زمان زیادی میبره که به خواستش برسه؟؟! مگه به اعمال فرد بستگی نداره؟

پاسخ استاد:

به موارد زیادی رسیدن و زمان رسیدن به مقصود بستگی داره و در بعضی موارد راحت و بدون دردسر و در بعضی موارد سحر و جادو و یا خواسته مشترك و.وجود داره البته در ایمیل این موارد رو نكته به نكته ذكر میكنم برای افراد.
خیرات برای افراد رو میشه با یه كارتن خرما انجام داد با یه شام مفصل نیز میشود و با ساختن مدرسه و یا درمانگاه هم میشود همه موارد خیرات میباشه ولی نتیجه متفاوت هستش
یکشنبه 22 شهریور 1394 01:56 ب.ظ
سلام. استاد عباسپور حداقل زمان رسیدن به معشوق با رعایت آداب که شخص انجام میده لطف میکنید زمان حداقل و حداکثر رو مطرح کنید؟ فکر میکنم سوال خیلی از کاربرا باید باشه.

پاسخ استاد:

نمیشه حداقل حداكثر تعیین كرد مورد هر شخص بسته به خود شخص داره یه هفته بوده یه سال هم بوده.
نمیتونین این زمان رو به خودتون ربط بدین چون اشتباه هستش نه حداقل رو نه حداكثر رو و نه متوسط زمانی رو
یکشنبه 22 شهریور 1394 01:52 ب.ظ
سهیلا:
سلام بر استاد عزیز و بزرگوار آقای عباسپور.براتون ایمیل فرستادم و در نظرها نیز مینویسم.4سال من با یكی دوست بودم ولی برای ازدواج كردن آقا محمد به هر بهونه از زیر این قرار فرار میكردش به چندین دعانویس مراجعه كردم و كلی هزینه كردم تا اینكه ششیا هفت ماه قبل با وبلاگ استاد با راهنمایی یكی از دوستام كه همین مشكل رو داشته بود و ازدواج كرده بود برای استاد ایمیل زدم ایشان نیز از هیچ كمكی دریغ نكردن و من رو كمك كردن یك بار بخاطر سهل انگاری دعاها رو باطل كردم كه دوباره استاد راهنمایی كردن و دعاها رو نوشتم تا مدتها هیچ تغییری رو نداشتن تا اینكه در روز تولدم دوباره با محمد سر این موضوع صحبت و بحث كردم ایشون هیچ زمانی قول نمیداد و طفره میرفت ولی در كمال ناباوری بهم گفتش من فكر میكردم تو منصرف شدی كه دیگه حرفی نمیزنی و این بهترین روز زندگیم بود حتی گریه هم كردم باورم نمیشد حتی در خواب هم ندیده بودم.خانوادش قرار گذاشتن و همه چی به خوبی و شادی به پایان رسید و ما دوتا ازدواج كردیم.استاد بزرگوار آبرو و زندگی رو به من برگردوندن و به همان یا علی كه در ایمیل هاشون مینویسن از خداوند میخوام همیشه حضرت علی(ع)یاور خودشون و خانوادشون باشه.ممنون و سپاسگذارم

پاسخ استاد:

ممنون از لطفتون.
ذكر در نظرات یك بار كفایت میكند
یکشنبه 22 شهریور 1394 01:43 ب.ظ
سلام.علم ماورا چرا در مورد اینکه شخص کی به خواستش میرسه جوابی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ استاد:

زمان با توجه به اونچه برای ما میگذره و عمر محدود چند ساله تعریف شده نه موجودات ماورایی با طول عمری بسیار زیاد.
نمیشه بین این زمانها تناسبی بدست آورد.
رئیس جنیان شیعه كه خداوند او را بیامرزد در زمان شهادت امام حسین (ع) روز ازدواجش بوده و تازه چند سال پیش فوت كرده .
زعفر جنی رهبر جن های مسلمان بود. روایت است زعفر جنی در یکی از کلاس های امام جعفر صادق حضور داشت: امام جعفر صادق از او پرسید, که چند ساله است زعفر جنی گفت: من فقط این را میدانم هابیل قابیل را کشت من کودک بودم
عاشورای حسینی مصادف روزی شد که روز تاج گذاری زعفر جنی برای رهبری جن های مسلمان شد . برای زعفر جنی خبر اوردن که اولاد پیغمبر در محاصره است زعفر جنی تا این خبر را شنید مرسم را برهم زد و با نود هزار جن بلافاصله به کربلا رسید نزد امام حسین امد و گفت دستور بدهیددر یک چشم بهم زدن این لشکریان کافرصفت رانابود کنم
ولی امام حسین گفت نه
من باید با مضلومیت کشته شوم تا اسلام زنده بماند تو ای زعفر جنی دران جهان رستگار میشوی چون وظیفه ات را انجام دادی
فرشته ای نزد زعفر جنی امد و گفت الان بیابان کربلا رو بنگر
زعفر جنی این صحنه را دید
لشکری از فرشتگان مختلف که به یاری امام حسین شتافته بودن ولی به دستور امام حسین کسی حق حمله نداشت
زعفر جنی در زمان حیات ایت الله بروجردی فوت کرد
وقتی دریکی از جلسات ایت الله بروجردی خبر فوت زعفر جنی را شنیدن از سوی یکی از جن ها رساند برای او مراسم ختم در قم و مشهد برگزار کردن

نظرات وبلاگ های علوم ماورا میهن ۳۱

تماس برای طرح مشكل و سوال

نظرات وبلاگ علوم ماورا ۵

رو ,استاد ,كه ,سلام ,ب ,هادی ,شهریور 1394 ,ب ظ ,ظ هادی ,پاسخ استاد ,دوشنبه 23 ,پاسخ استاد ممنون ,سلام استاد عباسپور ,سلام استاد بزرگوار

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

maisourdafin لیدای من ¤°´¯`°¤ _¸ Y 2003 ¸_¤°´¯`°¤ Lynn's page کسب در آمد در اینترنت dosneparce قشلاق دور دست عاشقان مولا jetsripovil kingthillfansltim