محل تبلیغات شما
با سلام
روزهایی كه بدلیل عذر شرعی دعاهای لای قرآن هستن، اون چند روز جزو اون ٤٠ روز حساب میشه؟ یا اون مدت رو باید به ٤٠ روز اضافه كرد؟
چهارشنبه 12 اسفند 1394 08:01 ب.ظ
اقای عباسپور منو از بلاک دراوردید؟ایمیل زدم ولی دیلیوری نداد.پیامم ب شما رسیده؟
شیخ طاهر
در نظرات پیگیز ایمیل نشوید
چهارشنبه 12 اسفند 1394 04:55 ب.ظ
خدا خیرتون بده .چشم .مرسی
چهارشنبه 12 اسفند 1394 04:28 ب.ظ
ببخشید تو ادرس ایمیلتون www.نداره .وقتی میخوایم پیام بفرستیم باید بزاریم یا نه. از کدوم استفاده میکنیم؟www.oloomgarebah@yahoo.comیا از این ؟oloomgarebah@yahoo.com
شیخ طاهر
کجا در ادرس ایمیل wwwمیزارند؟؟؟؟؟؟
oloomgarebah@yahoo.com
دوشنبه 10 اسفند 1394 10:43 ق.ظ
برگشتید؟ مشکلات رو ایمیل بکنیم؟
شیخ طاهر
بله در خدمتتون هستم
یکشنبه 9 اسفند 1394 04:35 ب.ظ
سلام جناب عباسپور .من بهتون ایمیل زدم ظاهرن منو بلاک کردید .بخدا من قصد ازار شما رو نداشتم .کار کردن با ایمیلو بلد نبودم .فک کردم پیامام نمیرسه.لچند بار هم عذر خواهی کردم.لطفن جوابمو بدید من خیلی ب کمک شما احتیاج دارم
شیخ طاهر
ظاهرا در کار نیست مطمین باشید بلاکتون کردم.و انجام گناه قسم خوردن فقط در زمانی میباشد که شخص دروغ میگوید در غیر اینصورت حرف صحیح و درست احتیاج به قسم و انجام این گناه ندارد.
با بدردسر انداختن من در تعدد ایمیل و از دسترس خارج کردن ادرس ایمیل من این خود شما هستید که متضرر میشوید و بجز اینکه جوابی بهتون نمیدم بلاکتون نیز میکنم .
سیستم امنیتی من که نصب دارم گوشش بدهکار این حرفها نیست که شما کارتون ضروریه و یا نحوه ارسال ایمیل رو نمیدانید.
از بلاک درتون میارم ولی بهیچ عنوان بیش از یک ایمیل در شبانه روز حق ندارید ارسال نمایید.
جمعه 30 بهمن 1394 01:49 ق.ظ
سلام به همه.من 14 بهمن دعا ها رو طبق فرمایشات استاد نوشتم.و دیروز بعد دوهفته همسرم که قاطعانه به طلاق تصمیم داشت اومد و خیلی دلش نرم تر شده بود و امید زیادی دارم که در نهایت ب لطف خدا و امام رضا و کمکای استاد همسرم برگرده و طلاق نگیریم.خواستم بگم دعاهای استاد واقعا اثر داره و هیچ کار خاصی هم لازم نیست انجام بدبن.فقط به حرف های استاد با دقت گوش بدین و عمل کنین.توایمیلی که میزنن هرچی لازم هست رو میگن.و بازهم از استاد ممنونم که خالصانه وقتمیزارن و با صبوری و حوصله به سوالات ما جواب میدن.انشالله خدا بهترین ها رو نصیب خودشون و خونوادشون کنن.از همه کسایی هم که میخونن میخوام برام دعا کنن که همسرم از طلاق منصرف بشه.انشالله حوایج همه تون براورده بشه.بازهم از استاد ممنونم.یاعلی
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
به امید خدا همه به اونچه صلاحشون میباشه برسند
سه شنبه 27 بهمن 1394 03:07 ب.ظ
سلام خدمت استاد گرانقدر و کابران گرامی
دوستان من مدتهاست که برای مسائل مختلف از استاد کمک میگیرم و ایشون با نهایت صبوری همیشه کمکم کردن. 20 روز پیش هم برای افزایش رزق و روزی ازشون کمک خواستم و دیروز مدیر شرکت محل کارم تماس گرفتن و گفتن نمیدونستن من حقوق پرداخت نشده دارم و حتما به زودی بهم پرداخت میکنن!
دوستان عزیز من هیچ کار عجیب و غریبی انجام ندادم، فقط و فقط به دستورات استاد عمل کردم. هیچ کار خاصی لازم نیست فقط اونچه که استاد میفرمایند با دقت انجام بدید بدون هیچ دخل و تصرف و تغییری.
استاد عزیز بینهایت از الطافتون ممنونم. واقعا این نهایت بزرگواری شماست که بدون هیچ چشمداشتی این همه وقت و انرژی صرف رسیدن افراد به خواسته های مشروعشون میکنید. من که هرگز از عهده ی سپاسگزاری از شما برنمیام ولی همیشه دعا میکنم که خداوند و آقا امام رضا(ع) هر آنچه که خیره و بهترینه براتون رقم بزنن و همواره خودتون و خانواده محترمتون در آرامش و سلامتی باشید. و روح جد بزرگوارتون قرین رحمت الهی باشد.
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون ان شاالله همیشه موفق و سلامت باشید.
جمعه 23 بهمن 1394 01:24 ق.ظ
ببخشید امیدوارم یک بار پیام روارسال کرده باشم
جمعه 23 بهمن 1394 01:23 ق.ظ
من میخواستم یه توصیه به هزیزانی که از این وبلاگ دیدن میکنن و برای استفاده از دعا به شیخ بزرگوار ایمیل میزنن کنم اینکه برای نوشتن دعاهابه هیچ وجه از موبایل و تبلت استفاده نکنن عزیزان من این اشتباه رو انجام دادم
چون توی تبلت و موبایل اعراب تغییر میکنن و برای بزرگ کردن فونت به هیچ وجه دعاها رو به محیط ورد منتقل نکن
متاسفانه من این نکته رو نمیدونستم و این کارها رو انجام میدادم بعد به استاد ایمیل میزدم که چرا من نتیجه نمیگیرم
برای همه عزیزان آرزوی برآورده شدن آرزوهاشون رو دارم
شیخ طاهر
ممنون از نذکر مهمی که ذکر کردید امیدوارم همگی مد نظر داشته باشند اینگونه موارد رو که فکر میکنند پیش پا افتاده میباشد.
پنجشنبه 22 بهمن 1394 09:22 ب.ظ
دوست عزیز شیلا برای رسیدن به، مقصود به وجود تکه سنگ اشاره کردن. منظورشون از سنگ چیست؟
شیخ طاهر
منظور سنگهای موکل دار که بنا به خواسته شخص در یک طرف ذکر یا طلسم متناسب طالع شخص حکاکی میشود و در طرف دیگر طلسم شرف الشمس در زمان مناسب خودش حکاکی شده.
این سنگها توضیحاتش در وبلاگ میباشد و 8ماه زمان برده برای فعال کردنشون و همگی فقط بتوسط خودم مواردش انجام میشود .
سه شنبه 20 بهمن 1394 04:52 ب.ظ
لطفا به منم كمك كنید استاد
شیخ طاهر
در نظرات جدا اذیت میکنید با ایمیل جدا.
شما مشکلی با خودتون و دیگران دارید؟
13 تا ایمیل ارسال کردید چرا خب؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جوابتون ندادم تا دیگه این مردم آزاری نکنید
8نظر تکراری و بیهوده 13 ایمیل بی سروته و تکراری؟؟؟؟
سه شنبه 20 بهمن 1394 04:32 ب.ظ
سلام استاد من یه هفتست جداشدم سر لجبازی دیك نمیدونم چیكاكنم تموم امیدم به شما و خداست میدونمم دوسم داره و واس ازدواج بودیم اما الان یه هفتس ك جداشدیم میشه لطفا كمكم كنید و بركرده خداخیلی دوسم داشته ك باشما اشنام كرد
شیخ طاهر
نظرات واسه طرح مورد درخواست و مشکل نمیباشد .
باید مورد و مشخصاتتون رو به ادرس ایمیل وبلاگ ارسال کنید.
چرا تعدد نظر دارید نکنید این کار نادرست رو.
هشت نظر تکراری فرستادین و من فقط یکی رو تایید میکنم و مابقی رو حذف.
ایمیل نیز فقط یک عدد ارسال کنید اگر حتی دو تا بشه جواب داده نمیشه و بلاک میشوید.
سه شنبه 20 بهمن 1394 12:07 ق.ظ
سلام استاد.جواب سرکتاب بسیار جالب بودش زحمت کشیدین .کمکم کنید تا به آرزوم برسم.
شیخ طاهر
در خدمتتون هستم
دوشنبه 19 بهمن 1394 04:02 ق.ظ
سلام وخسته نباشید به استاد خوبم وشما عزیزان در سن 27سالی با تمام وجود و احساسم معجزه را از طرف بنده ای از بندگان خداوند حس کردم.شخصی را که دوست داشتم دو سال بود که ترکم کرده بود همه شماره موبایل و تلفنش را تغییر داده بود .زندگی من شده بود با آنهمه دوست داشتن خوردن خون جگر اشک ریختن و گوشه گیر شدن.امید دیگر از من رفته بود تا فقط نفس بکشم و افسوس بخورم.دقیقا یادم نیست چگونه با پیج استاد آشنا شدم بدون هیچ امیدی ایمیل زدم در یک شب ده ها ایمیل برای استاد ارسال کردم هر چند کنترل خودم را نداشتم فکر میکنم فردای اون زور جواب ایمیلم رسید.سرکتاب برایم باز کردن و دستوراتی دادن که انجام دادم چند روز بعد از این اتفاق چون کمتر سراغ موبایلم میرفتم چندین تماس نااشنا داشتم فکرم به همه جا میرفت از مزاحمت و اشتباه گرفتن بجز آنچه منتظر بودم.
حقیقت اصلا و ابدا تصور تاثیر دعارا نداشتم با خودم میگفتم چند تا دعا و یه تکه سنگ میخواد چکاری واسه من انجام دهد .
این تصورات روز بعد که دوباره همان شماره به من زنگ زد باطل شد گوشی را جواب دادم تمام بدنم به لرزه افتاد صدا آشنا و غیر قابل باور مثل یک خواب بودناخوداگاه گوشی را قطع کردم.مجدد گوشی زنگ خورد بله خودش بود که پشت خط میگفت در آدرسی منتظر من هستش.
دوستان عزیز با کمک گرفتن و راهنمایی استاد من به خواستم رسیدم و کسی را که از صمیم قلب میخواستم برگشت .در طول ارتباطی که داشتیم صحبت از ازدواج نبود ولی بعد از برگشتن این تصمیم را هر دو گرفتیم و با خانوادمون نیز در جریان گذاشتیم.استاد فرمودن اگر کار خاص خارج از دستورات نیز انجام دادم رو بنویسم ولی من فقط کارهایی که استاد سفارش کردن را انجام دادم نه کار دیگری.
استاد همیشه دعاتون میکنم و متشکرم از این که این همه زحمت برای من کشیدید.
عزیزان هنوز افراد خوب و با تفکر کمک به دیگران وجود دارند و شما یکی از بهترین بندهای خداوند هستید.
با نهایت تشکر و قدر دانی شیلا از تهران
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون
چهارشنبه 14 بهمن 1394 02:42 ب.ظ
سلام ب همگی.کلی دلم میسوزه از هک شدن وبلگای استاد عزیز.کلی نظر اونجا بود.خواستم دوباره نظر بزارم بخاطر تمام زحمتی استاد ک هیچ راهی برای جبرانش نیست.من ی شبی ک ناامید از همه دنیا بودم و متوسل ب امام رضا اتفاقی با استاد اشنا شدم ک حتم دارم خواست خدا بود.ازشون دعا گرفتم و مشکلم حل شد.بعد از اون برای تعداد زیادی از مشکلاتم مثل کنکور و زندگی و مشکلات خونوادگی و.دعا گرفتم و تمامش جواب داد.کار خاصی هم نیست.فقط و فقط و فقط ب اونچه استاد بهتون میگن دقیق و مو به مو عمل کنین.از برکات دیگه ی دعاهای استاد ترک کردن گناهایی بود ک به نوعی معتادش بودم.از ایشون ممنونم ک دلسوزانه برای ما زحمت میکشن.از وقت خواب و استراحت و همه چیشون میزنن تا گره از کار گرفتاری باز کنن.بارها همه ی ما سوال میپرسیم وقت و بی وقت و ایشون با کمال ارامش پاسخ میدن.از خدا برای ایشون و خونواده عزیزشون بهترین ها رو ارزو میکنم.من برای مشکل اخیرم هم تازه دعا گرفتم و از همه تون مبخوام برام دعا کنین که این مشکلم هم ب لطف خدا حل بشه و زندگیم از هم نپاچه.بازم از استاد ممنونم.یاعلی
شیخ طاهر
ممنون از لطفتون.
متاسفانه افراد بیمار وجود دارند که با اعمالی که نباید ذکر شود باعث بلاک وبلاگ میشوند و مجبور به انتقال مطالب به ادرسی جدید میشوم و این باعث از بین رفتن نظرات کاربران و منتقل نشدن به ادرس جدید میشود
شنبه 10 بهمن 1394 02:28 ق.ظ
لطفا همینجا جواب من رو بدید ، کامپوتر با مشکل مواجه بود و رمز ایمیلم را بلد نیستم
با گوشی برای شما کامنت میگذارم . جواب سوال رو بدهیداگر میشود. متشکرم
شیخ طاهر
خیر
جمعه 9 بهمن 1394 01:06 ب.ظ
سلام استاد
هنگام خواب دعارا در نزدیک ترین جا گذاشتم اما صبح متوجه شدم که محفظه ای که دعا در آن بود انگار زیر دستم رفته بوده و چون متوجه نبودم خوابیده بودم رویش، این جز موارد ابطال محسوب میشه ؟
شیخ طاهر
ایمیل بزنید
دوشنبه 5 بهمن 1394 03:36 ق.ظ
باسلام و خسته نباشید
من در حال جدایی از همسرم میباشم و ایشون راضی نمیشن که من پسرمو ببینم حتی روزای ملاقات هم نمیارن، میشه کاری کرد یا دعایی خوند که راضی بشن؟
شیخ طاهرنظرات واسه طرح درخواست نیست مورد و مشخصاتتون رو به آدرس ایمیل وبلاگ ارسال نمایید
دوشنبه 5 بهمن 1394 03:31 ق.ظ
سلام عشقم دیشب ترکم کرد باوجود اینکه خیلی دوستم داره،خودشم داغون شده،اما مجبور بود،چیکارکنم،خواب به چشمم نمیاد،تصویرش جلو چشمامه دیونه میشم بخدا،دعایی هست که برگرده؟
شیخ طاهر
مطمینا قابل برگشت میباشد.
در نظرات طرح درخواست نکنید و مورد و مشخصاتتون رو به ادرس ایمیل وبلاگ ارسال نمایید
دوشنبه 5 بهمن 1394 03:30 ق.ظ

سلام. در زندگیمان مشکل زیاد داست میخواهم سر کتاب برایمان بردارید.
شیخ طاهر
مورد و مشخصاتتون رو با توضیح مختصر به ادرس ایمیل وبلاگ ارسال نمایید
یکشنبه 4 بهمن 1394 05:40 ب.ظ
سلام جناب استاد.سال پیش از خدمت شما دعا گرفتم برای جلب محبت.اما بعد از مدتی پشیمون شدم و حتی اسامی رو از داخل دعا خارج کردم.الان موندم با خود متن دعا چکار کنم.تا الان لای قران گذاشته بودم.چندجا برای آب روان رفتم اما کانالها خشک بود.آیا امکانش هست دعا رو زیر شیر آب منزل بزاریم تا کاغذ باز بشه.
مشهد ساکن هستم.
لطفا راهنماییم کنید. ممنون.
شیخ طاهر
باید حتما به اب روان و جاری بسپارید.
نگید مشهد کانالها خشک میباشه مشهد اینهمه آب روان و جاری اخلمد شانیز طرقبه کوه سنگی و کانالهای خیابونهای اطرافش و
دوشنبه 28 دی 1394 01:15 ب.ظ
سلام
ببخشید منظورتون از عدد شانس و طلسم افزایش مال و ثروت در موارد قابل بررسی یعنی چی؟
یعنی میشه منکه خیلی کم شانس هستم پر شانس بشم؟
و یا اینکه کسی فقیر است بااین طلسم ثروتمند بشه؟
این واقعیت داره؟
شیخ طاهرمورد و مشخصات و درخواست و مشکلتون رو به ادرس ایمیل وبلاگ ارسال نمایید
دوشنبه 28 دی 1394 01:07 ب.ظ
ما(کل اعضای خانواده)بیشتر بد میاریم تو زندگی هیچ وقت نشده یکاری رو شروع کنیم و روی خوش ببینیم همیشه بطور غیر طبیعی ی اتفاقی رخ میده که نتیجه برعکس میشه وقتی یکاری که خیلی خوش بینانه بنظر میرسه یجوری میشه ی مشکلی پیش میاد که کاملا کنسل میشه. من تازه با این سایت اشنا شدم. نمیدونم منظورمو متوجه شدین یا نه میخام بدونم این اتفاقات از جایی سرچشمه میگیره؟میشه کمکمون کنید
شیخ طاهرنظرات واسه طرح درخواست نیست.
مورد و مشخصاتتون رو به ادرس ایمیل وبلاگ ارسال نمایید.
پنجشنبه 24 دی 1394 11:38 ب.ظ
سلام استاد
ببخشید ما خونمون طبقه دوم ساختمون میشه اشکالی بوجود نمیاره برای مندل اخه گفتین همکف باشه؟
شیخ طاهر
مندل چی؟
درخواستی که من براتون بررسی کردم و نتیجه سرکتاب براتون ارسال کردم اگر منظورتون نوشتن دعاها در نتیجه سرکتاب میباشد این موارد هیچ ربطی به سوال کاربر نداره.
تشکیل مندل و نوشتن دعاها با توجه به بررسی های من در هر گجا تشکیل و نوشته شود اشکالی ندارد و درست میباشد
دوشنبه 21 دی 1394 06:08 ب.ظ
لطفا اینو بگید
سده درسته یا سیده در دعای رجعت؟
شیخ طاهر
دقیقا مشخصه و سوال نداره .تعدد ایمیل و ایمیل بیهوده کم بود نظرات شلیک وار اضافه شد
دوشنبه 21 دی 1394 06:05 ب.ظ
آقای عباسپور
من چیکار کنم خب ؟
با دقت خوندم احساس کردم شاید غلط باشه
چرا جواب نمیدید خب ؟ تعدد ایمیل !!!! من امروز اذن دارم تا قبل از غروب، ببخشید دیگه
حداقل بگید اگر دعا نیاز به تصیح داشته باشه آدابش چی هست؟ غسل میخواد؟؟؟
من خیلی مراعات میکنم برای ایمیل شما مشکل پیش نیاد ،کاش شما ام به جای اون ایمیل که گفتید جواب نمیدم راهنماییم میکردید.
شیخ طاهر
اول سوالاتتون بی ربط بودش و دوم اینکه به سوال نحوه تصحیح جواب دادم ولی شما مانند همیشه عجول و بی دقت .
نظر گذاشتین من که نمیتونم مدام وبلاگ رو چک کنم ایمیل رو چک کنم سه روز قبلش اذن داده شده باید سوالات رو قبل از روز اذن جویا شوید.
ایمیل و نظرات فقط شبها چک و پاسخ داده میشود
دوشنبه 21 دی 1394 01:08 ب.ظ
سلام
ببخشید استاد میشه یکم در مندل توضیح بدید؟
اینکه میگن نباید روی فرش وموکت نشست باید روی زمین و خاک بود و دیگه اینکه اتاقی که در ان هستیم نباید در طبقه بالا ساختمان باشه یعنی نباید اتاق روی انبار و پارکینگ قرار گرفته یاشه؟

شیخ طاهر
زیر انداز هیچ مشکلی نداره و اکثرموارد هر چیزی بعنوان زیر انداز باشه میشود از آن استفاده کرد.
در مواردی که امکان حضور موجود یا موجودات ماورایی باشد که در عصر حاضر اندک افراد هستند که عاملیت این کار رو دارند احتمال ورود آنها از کف که میشود سقف طبقه زیرین میباشد و باعث صدماتی .بهتر هستش که در هم کف انجام شود.
نزدیک به 25سال پیشتر برای خودم دقیقا اتفاق افتاده که شخص قرار داده شده در مندل برای شناسایی سارقین با استاد عاملی خودم در صدد کشیده شدن شخص بتوسط اجنه به طبقه زیرین از کف شدند که مسلط شدم و نگذاشتم اتفاق بیفتد.
سه شنبه 15 دی 1394 10: ب.ظ
سلام
بعضی از قسمتهای دعا اعراب گذاری نشده. پس چرا زمانی که ما دعا رو مینویسیم برای مثال کلمه انت اعراب فتحه روی ت رو نذاریم میگید ابطاله؟
شیخ طاهر
به شما کسی نگفته دعایی که اعراب نداره رو باید بزاری.
این قانون من درآوردی خودتونه.
هر جا هر اعرابی ذکر شده باید دقیقا نوشته بشه.
چهارشنبه 9 دی 1394 06:49 ب.ظ
خواندن داستان های . دعا راباطل میکند؟
شیخ طاهر
داستان هاییعنی چی؟ایمیل بزنید.
شنبه 28 شهریور 1394 08:08 ب.ظ
سلام برادر.
در مورد رمل و مسایل و روشهای پاسخ گرفتن لطف کنید توضیح دهید .مقصود فقط روش خود شخص شما هستش .
این قدرت شما از کجا سرچشمه میگیرد .
دوستان عزیز من بیش از ۵سال هستش که استاد را میشناسم ایشان تکان دهنده و صحیح جواب میدهند .

مواردی در علوم ماورا هستش که مختص شخص میباشد و توضیح و تفهیمش برای عموم نمیباشد معذورم.
شما سرچشمه را میدانید .چون از چند روش جوابگویی میشود این جوابها دقیق تر و محکم تر میباشد.
پنجشنبه 26 شهریور 1394 06:33 ب.ظ
سلام استاد گرانقدر و مهربان.به سفارش و توصیه شما این نظر را در سایت قرار میدهم .
من و شخص مورد علاقه ام مدت ۴سال باهم در ارتباط بودیم که بعلت بوجود آمدن مشکلاتی باعث جدایی شش ماهه از همدیگر شدیم.
تمام خوبی ها و مهربانی ها تغییر حالت دادن و به کینه و عداوت و برخوردهای لفظی داده بودند و این تنها من بودم که دچار افسردگی شده بودم غذا نمیتونستم بخورم عصبی و پرخاشگر شده بودم و دنیا برایم جهنم شده بود فقط ترس از خدا بود خودکشی نکردم هر چند
خداوند سایت استاد بزرگوار را در مسیر زندگی من قرار داد و ایشان واقعا از صمیم قلب کمکم کردند .دعاها یی که تعیین کردند نوشتم و لی بازم نتیجه ای نداد و البته مشکل در نوشتن بود که مشخص شد.
این وضعیت را بیشتر شماها درک کردید من با همراه داشتن دعاها آرامش عجیبی داشتم بین چهار تا پنج ماه بعد از نوشتن دعاها در ابتدا تغییر و بهبودی در رابطه و برگشت کسی که دوستش داشتم اتفاق افتاد و در نهایت ما نامزد کردیم و در حال حاضر به خوبی و شادمانی در کنار هم هستیم.
استاد عزیز الهی که همیشه سلامت و موفق باشید .
سپاسگذارم

ممنون از لطفتون
سه شنبه 24 شهریور 1394 03:56 ق.ظ
راضیه
با عرض سلام و تسلیت خدمت استاد گرانقدر.
من یکی از کاربران سایت استاد هستم که باراهنمایی یکی از دوستانم که درخواست مشابهی داشته بود و نتیجه خوب گرفته بود برای استاد ایمیل زدم .بعد از انجام سرکتاب و احضار دعاهایی رو در زمان مخصوص نوشتم که استاد ایمیل زده بودن .
رابطه نادرست من با کسی که واقعا دوستش داشتم بهم خورده بودو یازده ماه بود که هیچ ارتباطی نداشتیم و همچنین هیچ امیدی به سروسامان گرفتن.اگر دقیق بخواهم توضیح بدم در مرحله دوم نوشتن دعاها بین دو تاوسه هفته رابطه ما دوباره برقرار شد البته با توجه به گفته های استاد بدون گناه چند مدتی گذشت و دوست داشتن واقعی که شخص در ابتدای آشنایی با هم داشتیم بوجود اومده بود و حتی شدید از قبل.بعد از چهار ماه ایشان به درخواست مکرر به خواستگاری من آمد و عقد کردیم.بچه ها شاید گفتن و شنیدن این حرفها که چند جمله بیشتر نیست نتوانه سختی ها استرس ها و ناامیدی هایی رو که داشتم برساند ولی کسانی که چند سال در انتظار و عاشق فردی هستند باید درک کنند من دو بار خودکشی ناموفق داشتم و تنها راه رو مرگ میدانستم.میشه با اینکهگناه کار باشی ولی معجزه رو ببینی و من بکمک استاد بزرگوار این معجزه رو حس کردم.امیدوارم تمامی کسانی که آرزوی رسیدن به شخصی را دارند برسند.
با کمال سپاس و تشکر فراوان از شما استاد بزرگوار و پدر مهربان .
سه شنبه 24 شهریور 1394 03:54 ق.ظ
با عرض سلام خدمت دوستان و استاد گرامی
بنده هم دقیقا یك ككاری شبیه كار آق هادی انجام دادم و بعضی نظراتی كه به نتیجه رسیده بود یك جا ذخیره كردم كه واستون میگذارم.

من كسی كه خیلی دوستش داشتم و رابطه خوبی با هم داشتیم رو سر یه سوتفاهم و خیلی به اسونی از دست دادم ایشون مدام از من فرار میكردند و من هیچ شماره تماسی از ایشون نداشتم . ٢ سال از ایشون كاملا بی خبر بودم و هر كاری میكردم فایده نداشت تا اینكه به دلم افتاد سوره رو ٤٠ شب بخونم بعد تمام شدن ٤٠ روز من با سایت استاد اشنا شدم و دقیقا ما بعد ٧ روز با هم ارتباط پیدا كردیم . ٧ روز بعد از اذن استاد. من از استاد بی نهایت ممنونم كه برای همه ما خیلی زحمت میكشن و با قلب بزرگشون مشكلات ما رو بر طرف میكنن.دوستان واقعا راهنمایی استاد معجزه میكنه. حتی مورد سختی مثل من رو. خود استاد رو واقعا خدا سر راه ما قرار داده تا ببینیم هنوز هم معجزه میتونه اتفاق بیفته اگه استاد و همراه ادم یه انسان بی نظیر باشه. علی همیشه یارتون استاد
دوشنبه 23 شهریور 1394 10:10 ب.ظ

نظرات وبلاگ های علوم ماورا میهن ۳۱

تماس برای طرح مشكل و سوال

نظرات وبلاگ علوم ماورا ۵

استاد ,رو ,ظ ,ایمیل ,ب ,شیخ ,شیخ طاهر ,ب ظ ,بهمن 1394 ,ق ظ ,دی 1394 ,ایمیل وبلاگ ارسال ,وبلاگ ارسال نمایید ,ادرس ایمیل وبلاگ ,ارسال نمایید دوشنبه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

搖搖行復止 رمانهای عاشقانه انیمه و رمان های جدید در آنیکا Ronald's game mackdegutu littlifeli کاکو چت |چت|چت کاکو|چت روم|چت روم فارسی کاکو|چتروم کاکو korean45 Jaime's game دفاع مقدس ، شرافت و شجاعت مظلومانه